Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

«1

Komentarz

• Jak powiedział nasz prezydent Konrad Mazowiecki "Ryba psuje się od głowy, a głowa jest tutaj"
  • Zeby noe Ty nawet bym o tym nie wiedziała :D
  • Hołownia to po prostu celebryta - może sprawdziłby się jako radny, ale na prezydenta? :D
  • Zobaczymy ilu wyznawców ekoterroru mamy w Polsce gdy On realnie stanie do wyborów  :p
    Podziękowali 1asiao
  • Szymon też twierdzi że :
    "Ludzie nie widzą jednej podstawowej rzeczy: Jezus stał się człowiekiem, ale też (my to powtarzamy podczas każdych świąt paschy) stał się zwierzęciem, stał się barankiem ofiarnym. Jezus wziął na siebie ból, krzyk, krew tysięcy zwierząt ofiarnych, które byłyby zabijane, jeżeli on nie złożyłby swojej ofiary.

Ja się trochę boję
    Bo Jezus też mówił że jest krzewem winnym, więc i rośliną, bo będzie ze mną kiepsko jak mnie osądzi na sądzie ostatecznym trawa którą skosiłam
  • edytowano 29 listopad
    On może  mieć  całkiem sporo wyznawców , ten Holownia.  
    Taki ni to ksiądz  ni to celebryta. 

Podziękowali 2maliwiju ola_g
  • Przypomniało mi się jak raz siostra Michaela Pawlik opowiadała jak niektorzy hinduiści argumentują istnienie reinkarnacji. Ano powołując się właśnie na samego Pana Jezusa, który to mawiał że jest Barankiem, Krzewem, Człowiekiem...  ;)
    Podziękowali 2maliwiju NC500
  • No i wszystko jasne. 
  • Od 21 lat nie jem mięsa, ale to co ten pan pierniczy przechodzi wszelkie pojęcie.
  • Maliwiju, zaorałaś :D
    Podziękowali 4asiao maliwiju mader Bea
  • Pomyślcie co z tymi wszystkimi wybitnymi przez Was owsikami.

Bezduszne madki, zobaczycie, owsiki na sądzie będą Waszymi katami!!!1
  • Mój Boże. Ostatnie Pyrantelum wydawałam wczoraj...
  • edytowano 1 grudzień
    Dla mnie dobry kandydat, bo kompletnie niepoważny (tak odbieram). W rezultacie zamieszania jakie zrobi zmniejszy szanse na wyrobienie się jakiegoś realnego kontrkandydata dla Dudy. W obecnej sytuacji politycznej druga kadencja jest najlepsza. Ciekawe kto wygra prawybory Konfederacji (mozna glosowac). I fajnie by było gdyby Biedroń poległ w przedbiegach z Zandbergiem. Ten drugi coś jednak wnosi. Ten pierwszy tylko Śmiszka.
    Podziękowali 2September Polly
  • Watpie by zebral jakies liczne grono wyborcow, wlasnie dlatego ze jest zbyt zrownowazony i daleko mu do radykalizmu w ktorakolwiek strone. Nie jest prawackim oszolomem, ale nie bedzie tez popieral antykoscielnych postulatow lewicy. W sumie nie wiem co mialby do zaproponowania jako polityk .
  • Holownia powinien trzymac sie dzialalnosci charytatywnej i pisania, ma lekkie pioro i sarkastyczne poczucie humoru, dobrze sie czyta jego ksiazki.
    Podziękowali 2Stokrotka kiwi
  • PawelOdOli powiedział(a):
    Pomyślcie co z tymi wszystkimi wybitnymi przez Was owsikami.

Bezduszne madki, zobaczycie, owsiki na sądzie będą Waszymi katami!!!1
    A wszy? Umierające z uduszenia. Prawdziwy strach mnie ogarnął
    Podziękowali 2Bea PawelOdOli
  • Owsiki, jak owsiki. Ale muchy? Ojojoj.
    Za to wszy ani jednej. Jak bym cyk. 
    Podziękowali 1Polly
  • Jak bum cyk cyk
  • Miłosz Lodowski twierdzi, że Hołownia ma oczyścić przedpole. Może potem dam radę skopiować wpis z fb.
  • Muchy to ja tłukę bez litości. I osy.
  • Polly powiedział(a):
    Muchy to ja tłukę bez litości. I osy.
    a kotleta
    Podziękowali 1Bea
  • Kotlety w życiu - wegetarianka ponad połowę życia. Sojowe, ale ich się nie tłucze.
  • Polly powiedział(a):
    Kotlety w życiu - wegetarianka ponad połowę życia. Sojowe, ale ich się nie tłucze.
    paszteta robisz ?

• Warzywny? Mogę.
  • Fajnie heheszkowac, ale sami nie podajecie nawet w tych arcyzabawnych analogiach ssakow. Ciekawe dlaczego?
  • Już się poprawiam. Truję myszy.
  • Przecież to jakaś herezja, ta jego wypowiedź! To nie jest fejk?
  • Nauczanie Hołowni nie rodziela zwierząt na ssaki i nie ssaki.
    To ryby można a ssaki nie? 
    Jagnięta tak a cielęta nie?

Z czym masz problem chcesz to hoduj wszy i owsiki.  Napisz list do Hołowni może cię pochwali.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.