Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rekolekcje Kraków, polećcie coś

Dwie starsze panie, wdowy, chcą się wybrać na rekolekcje. Są z okolic Tymbarku, dlatego pomyślałam o Krk.
Możecie coś podpowiedzieć, gdzie szukać i kogo pytać? 

Komentarz

• Czerna zdecydowanie!!!
    Podziękowali 1Cart&Pud
  • Faktycznie, oferta bogata. Przekazałam komu trzeba :)

Jakby komuś jeszcze coś przyszło do głowy, to też napiszcie, może i kto inny skorzysta.
  • Salwatorianie. Centrum Formacji Duchowej. Znajomi jeżdżą, bardzo zadowoleni od lat.
    Podziękowali 1Cart&Pud
  • @Polly a konkretnie kogoś polecasz w Czernej wybieram się tam od lat i jakoś tak mi się rozłazi. 
  • Blisko znam o. Bartka Kucharskiego i bardzo polecam. Ponadto, Rafał Wilkowski, Romuald Gościewski, dla rodzin Stanisław Miernik. Córka była tez na powołaniowych i bardzo chwali siostrę Terezzitę.
  • A czy Rafał Wilkowski to taki chudy po 50tce w okularach chyba, na gitarze gra? 
  • Już sprawdziłam , o innego ojca mi chodziło. 
  • Cart&Pud powiedział(a):
    Dwie starsze panie, wdowy, chcą się wybrać na rekolekcje. Są z okolic Tymbarku, dlatego pomyślałam o Krk.
    Możecie coś podpowiedzieć, gdzie szukać i kogo pytać? 
    Tym paniom poleciłabym Elianum, Instytut Życia Konsekrowanego w Świecie:

http://www.elianum.pl/index.php?go=formacja&content=rekolekcje
  • maliwiju powiedział(a):
    A czy Rafał Wilkowski to taki chudy po 50tce w okularach chyba, na gitarze gra? 
    To chyba o Rafał Prusko?
  • Polly powiedział(a):
    Blisko znam o. Bartka Kucharskiego i bardzo polecam. Ponadto, Rafał Wilkowski, Romuald Gościewski, dla rodzin Stanisław Miernik. Córka była tez na powołaniowych i bardzo chwali siostrę Terezzitę.
    Oj jeździłam do s. Terezzity z 15 lat temu
    Podziękowali 1Polly
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.