Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pomoc dla Gai

Bardzo Was proszę o wsparcie, kto może, małej Gai i o modlitwę za nią i jej rodzinę. Znam dziadka dziewczynki, to jego jedyna wnuczka

https://www.siepomaga.pl/gaja?fbclid=IwAR2UodNXHKyawpZfipfavR5yVb7EwI3_Ou_rITZuwed1dv3s8yC01TCLSuU#wplaty

Podziękowali 1Joannna

Komentarz

 • @asia
  dobrze, że napisałaś.
  Poszukaj w internecie historii Jurka Halskiego - to dla podtrzymania nadziei.
  Cuda się zdarzają, ale trzeba dużo się modlić. Oczywiście działać też.
  Podziękowali 1asia
 • Dziadek Gai zamieścił na swoim koncie na facebooku taki wpis:

  Moja dzielna, cudowna wnuczka Gaja walczy o życie... nikt, nigdy nie spodziewa się, że dramaty, o których czasem czyta dotkną jego rodzinę. Tymczasem tak się dzieje. Radość z powodu istnienia mojej wnuczki jest o wiele większa niż smutek z powodu jej choroby. Dziękuję Państwu za pomoc w imieniu moich dzieci i swoim własnym.
  Podziękowali 5awia Gosia5 Klarcia Mle Barbasia
 • bedziemy sie modlic,oby pan BÓG pomógl
  Podziękowali 1asia
 • Up
  Podziękowali 1asia
 • Wpis taty Gai z jego profilu facebookowego

  Kochani,
  Właśnie dostaliśmy ze szpitala kosztorys rehabilitacji Gai oraz bardzo zaawansowanego badania - profilowania molekularnego guza. Niestety system opieki zdrowotnej w USA jest tak skonstruowany, że za każde pojedyncze badanie które wyniknie po drodze będziemy musieli płacić - mamy pełna świadomość (jak zaznaczyliśmy w opisie na portalu siepomaga.pl) że docelowe koszty całego leczenia mogą wynieść nawet kilka milionów złotych. Na tą chwilę niemożliwe jest poznanie całkowitych kosztów terapii dla Gai - będzie to zależało od skutków leczenia i tego co wydarzy się po drodze. Natomiast zbiórka na siepomaga musi opierać się na rzeczywistych kosztorysach ze szpitala które mamy na chwilę obecną, nie możemy zbiórki dowolnie rozszerzać - takie są zasady. Ponadto, do pieniędzy ze zbiórki nie mamy dostępu - to fundacja opłaca z zebranych pieniędzy koszty bezpośrednio do szpitala.

  Z całego serca dziękujemy za dotychczasową pomoc, dzięki Wam jesteśmy już o krok od wylotu do USA po życie dla Gai. Jesteście wspaniali.

  Udało się już zebrać naprawdę dużą kwotę, ale wciąż jeszcze trochę brakuje.

 • Kochani 
  Zostałam poproszona o przekazanie prośby od babci Gai 

  Kochani,"szturmujemy niebo"- czwartek godz.20.00 prośba o odmówienie modlitwy: Święty Janie Pawle II,za Twoim pośrednictwem proszę o łaski dla Gai i jej rodziców.Wierzę w moc mej modlitwy i w Twoją zbawienną pomoc.Wyproś proszę u Boga Wszechmogącego łaski o które się modlę: dla Gai łaskę uzdrowienia i łaski potrzebne jej rodzicom.Uproś mi dar umocnienia mej wiary, nadziei i miłości.Pan Jezus obecał,że o cokolwiek w Jego imię poprosimy to otrzymamy.Dlatego i ja Panie,pełen ufności,proszę Cię o potrzebne łaski dla Gai i jej rodziców,za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II. Wysłuchaj mnie Panie.Amen.1x Ojcze nasz...1xZdrowaś Mario,1x Chwała Ojcu... -proszę przekazać tę prośbę innym osobom modlącym się.Dziękuję.

  Podziękowali 1Patia
 • +++
  Podziękowali 1asia
 • Czwartek 20:00 
  +
  Podziękowali 2Skatarzyna asia
 • +
  Podziękowali 1asia
 • +
  Podziękowali 1asia
 • Uff udało się, bardzo się cieszę,  wspólnymi siłami tak wiele można...
  Podziękowali 1asia
 • Materialna strona jest zabezpieczona na ten moment. Teraz trzeba otoczyć ich modlitwą żeby wszystko potoczyło się dobrze. Wszystkim bardzo dziękuję za już i nadal proszę o westchnięcie.

  Wczoraj Gaja skończyła 8 miesięcy.
  Podziękowali 2Barbasia Patia


 • Podziękowali 2Barbasia Gosia5
 • Jeszcze parę słów podziękowania od mamy Gai:

  Kochane Anioły Gai,
  dzięki waszemu ogromnemu sercu udało się zebrać kwotę niezbędną do rozpoczęcia leczenia naszej Córeczki. Tylko i wyłącznie dzięki Wam, nasza Gajusia otrzymała możliwość „lotu po zdrowie’’ a tym samym szanse na dalsze życie i wyczekiwane beztroskie dzieciństwo – takie, na które zasługuje każde dziecko.
  Przepraszamy za naszą powściągliwość w publikowaniu postów – mamy bardzo mało czasu na wielką ilość czynności niezbędnych do wylotu na długie miesiące do USA.
  W międzyczasie udało nam się dostać wizy i załatwić wszystkie kwestie urzędowe. Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie (np. kontrolne wyniki badań Gajusi) wylatujemy w sobotę 14 marca. Od poniedziałku Gajusia będzie przygotowywana do nowego leczenia. W najbliższych dniach rozpoczynamy wielkie pakowanie. Nie spodziewaliśmy się, że tyle osób będzie tak mocno zaangażowanych w walkę o życie naszej Córeczki, chcielibyśmy podziękować z całego serca wszystkim i uściskać każdego z osobna bo podarowaliście nam najcenniejsze - ogromną nadzieję. ❤️❤️
  Postaramy się w miarę możliwości relacjonować na bieżąco co u nas.
  Prosimy o dalsze modlitwy w intencji Gajusi.
  Podziękowali 2Barbasia Patia
 • Kochani bardzo was proszę o modlitwę, by Gai i jej rodzicom udało się polecieć dziś do Stanów
  Wczorajszy wpis Taty dziewczynki:
  Kochani,
  Cudem udało nam się przebukować bilety na jutro, na ostatni lot do USA. Na tą chwilę nie jest on odwołany, ale sytuacja jest tak dynamiczna że ciężko nam jednoznacznie stwierdzić czy uda się jutro polecieć. Walizki spakowane, trzymajcie kciuki.
  Podziękowali 1Izka
 • +++
  Podziękowali 1asia
 • +
  Podziękowali 1asia
 • @asia, polecieli?
  Podziękowali 1asia
 • edytowano marzec 2020
  Polecieli, dolecieli i zostali wpuszczeni mimo trudności na bramkach celnych. W poniedziałek mają się zgłosić w klinice.
  Dziękuję Wam bardzo za modlitwę i wsparcie <3
  Gaja nadal bardzo potrzebuje modlitwy
  Podziękowali 2Zuzapola Rien
 • edytowano maj 2020
  Chciałam Wam przekazać optymistyczne wieści o leczeniu Gai od jej taty :)

  Kochani #teamGaja !
  Dziś chcemy się z Wami podzielić naszym uśmiechem i radością. Ale zanim przejdziemy do sedna, chcieliśmy nakreślić Wam naszą sytuację z ostatnich tygodni. Jak wiecie z niecierpliwością i wielką niepewnością czekaliśmy na obrazowe badania kontrolne. W naszym przypadku napięcie było ogromne, ponieważ od początku nikt nie dawał żadnej gwarancji, żadnego zapewnienia, że terapia przyniesie jakiekolwiek pozytywne rezultaty. A to z uwagi na fakt, ze choroba Gai jest ekstrmalnie rzadka, nie ma na nią dedykowanego, sprawdzonego sposobu leczenia. Metodologia naszego leczenia, opierała się na przypadku dzielnego chłopca (pierwszy udokumentowany przypadek tej choroby w takiej postaci) u którego zastosowane leczenie doprowadziło do pełnego zwycięstwa w walce z chorobą. Jednakże, jak wielokrotnie przestrzegali nas lekarze, jeden przypadek to zdecydowanie zbyt mało żeby spodziewać się podobnych efektów u innych dzieci cierpiących na tego typu chorobę. Każdy organizm jest inny, każdy organizm reaguje inaczej na różne rodzaje leczenia. Jak będzie w przypadku Gai? Czy podjęliśmy słuszną decyzję o wyborze takiego leczenia na drugim końcu świata? Brzemię odpowiedzialności za tą decyzję spędzało nam sen z powiek.
  Jak wiecie, śledząc nasze wpisy, Gaja w ubiegły czwartek miała obrazowe badania kontrolne - tomograf komputerowy i rezonans. Cała procedura trwała kilka godzin i była mocno wymagająca dla Gai oraz dla nas.
  Dziś wraz z naszym lekarzem prowadzącym, omawialiśmy wyniki. Są one bezsprzecznie pozytywne - wygląda na to że po kilku tygodniach codziennych, wielogodzinnych rytuałów podawania leków, osiągnęliśmy regres choroby. Guz pierwotny zauważalnie zmniejszył swój rozmiar oraz masę. Możemy odetchnąć głęboko, leczenie zaczyna przynosić pierwsze pozytywne efekty. Mamy pełną świadomość, że jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie na brawa i wznoszenie toastów. Przed nami kolejne miesiące podawania leków i ponowny stres przed następnym badaniem kontrolnym. Wyniki ostatnich badań, tchnęły w nas nowy optymizm, świeży powiew nadziei oraz umocnienie się wiary że idziemy małymi krokami we właściwym kierunku.
  Dziękujemy Wam Kochani za wszystkie ciepłe słowa, wyrazy wsparcia oraz otuchy w tych niełatwych dla nas dniach. Trzymajcie się zdrowo 

  Podziękowali 1Basja
 • Znów potrzebna pomoc dla Gai, żeby nie zaprzepaścić tego co już osiągnięte

  https://www.siepomaga.pl/gaja?fbclid=IwAR3syU6ZFEEb-6SWsPT6iUlbEdLe6LkFRzdobZSvcmpyggwtpD_RXHQ_PF4

  Liczy się każda złotówka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.