Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Nietypowa" prośba o modlitwę;)

2»

Komentarz

  • edytowano kwiecień 2020
    Rogalikowa powiedział(a):
    Kobieta powiedział(a):
    Rogalikowa powiedział(a):
    A po tylu latach to już nie powinna tej szkoły skończyć?  ;)
    jeśli zaczynała w podstawówce to pewnie jeszcze się uczy  :D
    Poza tym niektórzy do pracy też nie chodzą i też im się nudzi  :D
    Chyba, że G to stan umysłu, a nie wiek, albo konkretna osoba... 

    Nie wiem o co chodzi, dałam w mojej opinii normalny wątek a wy mnie chyba obrażacie, bo taki to ma wydźwięk :). @Rogalikowa ;
  • Nie bierz sobie tego do serca, różne trolle tu bywały. A niektórzy forowicze mają do nich nosa, po prostu. 
  • A poza tym jak chcesz tu być to musisz mieć twardy tyłek, żeby nie musieć chlipać po kątach jacy tu niekurturarni i wredni i urazili twe wrażliwe serduszko. Popraw koronę, weź na klatę.
    Podziękowali 1E.milia
  • Rogalikowa powiedział(a):
    A poza tym jak chcesz tu być to musisz mieć twardy tyłek, żeby nie musieć chlipać po kątach jacy tu niekurturarni i wredni i urazili twe wrażliwe serduszko. Popraw koronę, weź na klatę.



    :) Ależ czy ja płaczę? ;p 
    Da się radę, w internecie tak jak w świecie, trzeba przetrwać:D. Miło ciebie poznać @Rogalikowa
     :D :) 
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • edytowano kwiecień 2020
    "Popraw koronę" w tych czasach nie wypada mówić. No chyba, że b. źle komuś życzysz  :D
    Podziękowali 1awia
  • Bambidu powiedział(a):
    "Popraw koronę" w tych czasach nie wypada mówić. No chyba, że b. źle komuś życzysz  :D
    O, pardą. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.