Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zagadki matematyczne

2»

Komentarz

  • Mi tez 46 wychodzi.
  • Reszta niepełnej torebki jest pod chińczykami w dolnym rzędzie. Ktoś źle wkleił ostatni rząd 
  • Spostrzegawczość plus kolejność działań , czyli maksymalnie poziom 4kl. 
    Podziękowali 1kluska
  • edytowano kwiecień 2020
    Swego czasu jak często bywałam u okulisty to zanałam te tablice na pamięć :) 
  • edytowano kwiecień 2020
    Znajomy daltonista opanował tę książkę z kolorami. Miał zawodowe prawo jazdy. Się tym chwalił, co mnie niezmiernie irytowało.

  • Badania okresowe są do trzech razy sztuka, później już jest prawo jazdy bezterminowo, znaczy było, gdy ja robiłam, dawno temu.
  • Oj nie ma już tak dobrze. Trzy razy dostałam na 5 lat, teraz wreszcie dostałam cynk na człowieka, co mi dał na 15. A wadę mam stabilną od 18 roku życia mniej więcej.
  • katarzynamarta2 powiedział(a):
    Jak dla mnie to to są nowe tablice okulistyczne. Powinny być w gabinetach zamiast tych z litwrkami

    Jeszcze są w szpitalach takie z kaczuszkami patrzącymi w lewo lub w prawo. Jak kiedyś strzeliła mnie guma z bagażnika w oko, wiecie jak się cieszyłem kiedy po tygodniu leżenia w ciemności zobaczyłem tą największą?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.