Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Onet informuje: Ă?Âąle się dzieje w Kościele...

24

Komentarz

  • Czyli jesteś ekskomunikowany. Kto następny?

    :crazy:
  • to aż TAM czytają? straszne gdzie Ty szanowny Adminie sięgasz
  • W ciągu 50 lat od zakończenia II Wojny Światowej liczbę ofiar obozu w Auschwitz obniżono oficjalnie prawie trzykrotnie. Widać więc, że te dane są tylko zabawką w rękach polityków. Jeżeli trzeba było wzniecać postawy antyniemieckie, to bez mrugnięcia okiem je podwyższano. Kiedy współcześnie Niemcy to nasi najdrożsi przyjaciele z Unii Europejskiej, podskubuje się im ofiary wojenne gdzie się da.

    Co do liczby 6 milionów - samych radzieckich żołnierzy zginęło podczas wojny 7.7 miliona. Czy ktoś z powodu tej liczby czyni podobne histerie? Ustanawia przepisy do karania "kłamców leningradzkich", albo wyklucza z chrześcijaństwa ludzi, którzy uważają, że krasnoarmiejców pagibło dajmy na to, 5 milionów? Czy tak wybiórcze traktowanie ofiar żydowskich nie ociera się przypadkiem o szowinizm?
  • >>Maćku, czy mówienie prawdy o Zagładzie Żydów to histeria?<<

    prawdy? prawdy?? a gdzie ona przebywa? a skąd wiesz że ją znasz?

    "Oni jako jedyny naród skazani byli na zagładę za sam fakt bycia Żydami, więc nie można cierpień innych narodów stawiać na tym samym poziomie, operując słowem holokaust jako synonimem tragedii"

    bzdura kompletna
    czyżby wagary na lekcjach historii
    Polacy stracili najwięcej obywateli w przeliczeniu na 1000 mieszkańców
  • >>Bp Williamson też mówi różne rzeczy. Ja jednak wolę utożsamiać się z tym co mówi abp Życiński... i w hierarchii też wyżej :bigsmile:<<

    znaczy się pan prezydent ma zawsze rację bo....najwyżej w hierarchii -ciekawe, ciekawe
  • twe obawy cóż oby moc była z Tobą
  • [cite] Werka:[/cite]Rafał, obawiam się, że lekcję historii mylisz z propagandówką nacjonalistyczną.
    Rafał i nacjonalista... weź Ty mnie Werka nie obrażaj.
  • [cite] Maja:[/cite]Maćku, czy mówienie prawdy o Zagładzie Żydów to histeria?
    Ależ skąd. Jest to tak samo uprawnione, jak mówienie o Zagładzie Polaków, Zagładzie Rosjan, czy Zagładzie Francuzów. Natomiast histerią jest zmuszanie innych siłą, aby mieli do tego jednakowe podejście.
  • >>"Oni jako jedyny naród skazani byli na zagładę za sam fakt bycia Żydami, więc nie można cierpień innych narodów stawiać na tym samym poziomie, operując słowem holokaust jako synonimem tragedii"<<

    bzdura kompletna
    w czym śmierć Żyda jest wartościowsza od śmierci Polaka,Czecha czy Rumuna? cikawe
  • wracając do głównego tematu ciekawy tekst red. Michalkiewicza
    http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=645
  • statystyki mówią inaczej
  • statystyki statystykom nierówne zależy kto tworzy z jakiej materii i ku czemu mają służyć.
  • Jesteś Żydówką?
  • Ja też nie. Moja mama była "czysta jak łza" (jakieś ukraińskie domieszki) :rolling::wink:
    "Gorzej" z tatą :rasta::shades:
  • Tak pytam z ciekawości. Rafała też pytałem ale tylko Tomek się przyznał.
  • >>Tak pytam z ciekawości. Rafała też pytałem ale tylko Tomek się przyznał. <<

    ciekawski jest kolega
  • Szkoda, że Bambo czarny, wesoły,
    Nie chodzi razem z nami do szkoły.
  • [cite] Rafał:[/cite]>>Tak pytam z ciekawości. Rafała też pytałem ale tylko Tomek się przyznał. <<

    ciekawski jest kolega
    Badam wpływ pochodzenia na fakty historyczne. Cos jak israel shahak badał stosunek do rewolucji francuskiej u antysemitów.
  • [cite] Maja:[/cite]A jakie kolega ma pochodzenie i jakie zna w związku z nim fakty historyczne dotyczące Holocaustu?
    Moja babcia miała na imię Helga a dziadek Olaf, czego to miały byc fakty?
  • [cite] Werka:[/cite]Są tacy koledzy, którzy uważają, że płynie w nich "czysta krew polska" jedynie, a to takie naiwniactwo :-) tu w środku Europy, gdzie wszystko jest tak wymieszane, zresztą czesto nacjonalizm jest rozpaczliwą próbą zyskania jakiejś wyrazistej tożsamości.

    jeżeli do mnie koleżanka pije to poinformuję że tak jak soja zmodyfikowałem się
  • Mi polska nacjonalistka z urzędu gminy wydała dziś nowy dowód osobisty. Powiedziała, że wszyscy, którzy rozpaczliwie próbują zyskać jakąś wyrazistą tożsamość noszą te kawałki plastiku przy sobie. A ja do niej: - Nacjonalizm... to się leczy :-)
  • a plastik ma niebieski nadruczek z gwiazdkami
  • >>A Ty Rafale odpowiesz na moje pytania, czy postanowiłeś je zignorować? <<

    pod przymusem - nigdy.

    A skąd wiesz które statystyki są właściwe?
  • [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Maja:[/cite]A jakie kolega ma pochodzenie i jakie zna w związku z nim fakty historyczne dotyczące Holocaustu?
    Moja babcia miała na imię Helga a dziadek Olaf, czego to miały byc fakty?

    A jesteś pewien test DNA zrobiłeś
    Bo teorię czy plotkę o ojcu Hitlera to kolega chyba zna
  • A swoją drogą moja babcia o semickiej urodzie miała na imię Wanda - jak ta co nie chciała Niemca - to coś zmienia?
    albo jak ta inna
  • "Wszystko, co polskie, jest moje: niczego się wyrzec nie mogę. Wolno mi być dumnym z tego, co w Polsce jest wielkie, ale muszę przyjąć i upokorzenie, które spada na naród za to, co jest w nim marne.
    Jestem Polakiem - więc całą rozległą stroną swego ducha żyję życiem Polski, jej uczuciami i myślami, jej potrzebami, dążeniami i aspiracjami. Im więcej nim jestem, tym mniej z jej życia jest mi obce i tym silniej chcę, żeby to, co w mym przekonaniu uważam za najwyższy wyraz życia, stało się własnością całego narodu.>>

    czy koleżanki to znają
  • Rafał. Coś Ty. Jego syn nie ma na imię Roman.
  • [cite] Werka:[/cite]Utożsamiasz się z Dmowskim?

    dwunaste pamiętaj abyś nie utożsamiał się z Dmowskim

    ale tak to pełen szacun
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.