Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prezent dla księdza na 20

Poleciec coś dla księdza na 20 rocznice kapłaństwa jakoś wszystkie nasze pomysły już ma

Komentarz

• A lubi czytać?
  • Ja kupiłam książkę "Księża dla władzy groźni"
    Podziękowali 1zapominajka
  • Kijki do nordic walking? 
    Podziękowali 1zapominajka
  • Sfinansowanie jakiejś pielgrzymki? 

Znajomy ksiądz z kumplami z tego samego rocznika w seminarium wybrali się na 10 lecia kapłaństwa na tydzień do Rzymu (nie było pandemii).
    Podziękowali 2zapominajka Monika73
  • "Księża na księżyc" Pawlukiewicza. Kawa, kubek z nadrukiem albo obraz naszej @Aszna
    Podziękowali 1Aszna
  • Moze spytac sie ksiedza? Obrqz dla ksiedza? Ikona jescze tak... ale spytajcie sie ... nie wiemy jakie ma zaonteresowania. Gory? Podróże?

Nasz Proboszcz zrobil na 25 lecie festyn polaczony z kolekta dla bezdomnych w prafii. Mamy mnostwo dziel w prafii zupa dla biednych, swietlica. Zebrano duzo pieniedzy ktore zasilily potrzebujacych. Bardzo nam sie podobala ta inicjatywa.
    Mysmy jako wspolnota chcieli kupic mu ornat lub albe bo posluguje naszej wspolnocie ale jakos sie rozwialo. Ksiadz byl szczesliwy bo rzeczywiscie spelnialo sie w tym wszyskim rady ewangeliczne
    Ale jak ktos intwresuje sie czyms konkretnym latwiej wstrzelic sie. 

Podziękowali 2ewaklara Izka
  • Nie wiem jaki macie budzet i w ile osob/grup parafialnych ten prezent szykujecie ale przyszedl mi do glowy rower - jesli jeszcze nie ma. Kazdy lubi sie bryknac na rowerze dla relaksu i dla zdrowia.
    Podziękowali 1Berenika
  • By po 20 latach nie grał tej samej kazaniowej płyty ;)

Podziękowali 1maliwiju
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.