Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dałem dzieciom po laptopie.

TawTaw
edytowano styczeń 2009 w Ogólna
Syn ma 6 lat a drugi trzy. Na święta zażyczyli sobie laptopy ale dopiero teraz dostali, komputer prawie własny juz mieli.

Komentarz

  • ...i nikogo nie interesuje jak wyglądały?
    dziwne...
  • Jak wyglądały Twoje dzieci? Widziałem na filmikach. Fajne chłopaki :tooth:

    P
  • a chciałem byc cyna, a tu nic, a laptopy wyglądały tak IMG_5460_thumb.jpg
    Radocha była nieprzecietna, wszystkie sie zbiegły i:
    -JACIE, Dzieki tato.
  • Kupiłeś starter pack SecuRID? 25 pcs?
  • [cite] Socrat:[/cite]Kupiłeś starter pack SecuRID? 25 pcs?
    Nie no cos Ty. Stary polski bank VW robił wymiane, a takie znalazłem w necie.

    O idee mi chodziło rozumiesz... tu ziemia... jaskinia... ognisko... cienie... eeee chyba nie rozumiesz...
  • [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Socrat:[/cite]Kupiłeś starter pack SecuRID? 25 pcs?
    Nie no cos Ty. Stary polski bank VW robił wymiane, a takie znalazłem w necie.

    O idee mi chodziło rozumiesz... tu ziemia... jaskinia... ognisko... cienie... eeee chyba nie rozumiesz...

    Rozumiem rozumiem.

    Obecnie z moim 3latkiem zaczynamy chodzić na męskie wyprawy.
  • [cite] Maciej Gnyszka:[/cite]eeeeeeeee... to gdzie te filmiki z Twojemi dzieciami? :wink:
    Wpisz na wrzucie "Skoki spadochronowe"
  • Z karpiem w końcu sobie Kordian też poradził.
  • poradził i skoki też dobre:thumbup:
    K
  • A w kwestii tych laptopów: CO TO JEST?
    - blondynka pyta.
  • [cite] akuczak:[/cite]A w kwestii tych laptopów: CO TO JEST?
    - blondynka pyta.
    żarcik, to są tokeny do przelewania zapasowych form kapitałowych w sieci. Stare podarowane dzieciom mogą przynieśc tyle samo radosci co badziewny laptop na promocji w biedronce. Przynajmniej moim ale one potrafią zrobic komputer z lodówki: jeden siada przy stoliku dosunietym do lodówki i klika a drugi mu zmienia magnesy.

    acha... atrakcja tokenów polega na tym że wyswietlający sie rząd cyfr zmienia sie co kilka minut
  • Mała rzecz a cieszy

    P
  • Moje najmłodsze bliżniaczki też mają laptopy full wypas - GG, IE, Moje Dokumenty - wszystko pięknie wymalowane na kartce papieru. Do tego gotowe kolorowe programy. Potrafią bawić się godzinami i rozwijać wyobraźnię :bigsmile:
  • moi zbudowali kompa z klocków i podłączyli do niego naszą starą mysz!! :bigsmile:
  • [cite] malgorzata:[/cite]moi latają samolotami ..................z klocków, latają od kilku tygodni.........bez tankowania paliwa
    najwyżej wymieniają model na ulepszony:cool::cool:
    Na którym piętrze mieszkacie?
  • uuuu to domyślam się lekko nie jest...ale i tak chwała za ten parter :)
    u nas tylko czwóreczka tańczyłą dwa lata temu ubierając choinkę ( dodam, było grubo przed godziną 20.00) a i tak sąsiadka nie omieszkała zepsuć nam przedświątecznego nastroju:confused:
  • Tylko by spróbowali!:bigsmile:
  • [cite] Agnieszka63:[/cite]Tylko by spróbowali!:bigsmile:

    :crazy:
  • [cite] malgorzata:[/cite]u nas nikt nigdy nie interweniował z powodu hałasu dzieci, nigdy:bigsmile:
    Do mojej "znajomej" młodej żonie kiedyś zapukała sąsiadka z dołu filuje przez drzwi i mówi: Proszę pani ja nie wiem co pani tu wyprawia ale... o tam... akurat gdzie to łóżko stoi u mnie słychac straszne szuranie.

    Była zszokowana tupetem nic nie odpowiedziała, a ja jej powiedziałem masz męża to niech ona się wstydzi.
  • za to kiedyś mój mąż pobiegł do sąsiadki na górze, o której wiedzieliśmy, że ma trezch nastoletnich synów, ponieważ coś łupnęło tak jakby szafa się przewróciła.....pobiegł bardziej z lęku o to czy się nikomu nic nie stało......otworzyła mu sąsiadka z turbanem na głowie i powiedziała, że myła głowę, a chłopcy rzucali się poduszkami :crazy:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.