Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poszukiwany/poszukiwana (wolne miejsca w róży)

2»

Komentarz

• Quintana powiedział(a):
    jak już się dogadacie , to ja ustępuję.  
    @Quintana niestety ta osoba miała po prostu peturbacje w swojej róży i szukała przez chwile nowego miejsca ale już wróciła do swojej takze
    szukamy nadal nowej żony do róży

Zapraszamy serdecznie♡
  • Wydaje mi się, że lepiej jest jak do rozy na forum należą ludzie z forum. Wyjątkiem jest przypadek, że żona na forum a mąż nie ale przez łączność żony malzonek należy do rozy - my tak mieliśmy w rozy za dzieci i groszek miesiąc w miesiąc potwierdzała, za są oboje. Taki wariant się sprawdza. Bez potwierdzen osób spoza forum róża może się osłabić, może się zerwać kontakt, uważam że jest to utrudnienie dla zelatorki. 
  • Oczywiscie,  wtedy wszystko mozna ładnie spiąć i sie trzyma!
    Tylko obserwując ostatnio brak chęci nowych osób do wstąpienia gotowa byłam nawet taką osobę przyjąć do naszego grona i komunikować się z nią przez emaile. Jednakże przychylam się do tego by osoby tylko z forum mogły wstępować i nie komplikować wiecej. Wyjatek mielismy siostre Kasik, ktora przez Kasik potwierdzala trwanie w róży, a szczesliwie sie zapisala do nas i ma kontrole bezposrednia juz. Czekamy wiec na chętne.
    Podziękowali 1Quintana
  • edytowano 4 marzec
    Ok . Rozumiem . Trwam w dwóch różach za mężów - mój to szczęściarz 

A już kolejna róża chce się tworzyć 

Daje Duchowi św czas do końca miesiąca . Sam to wszystko rozwiąże więc  bez spiny 
    Podziękowali 1Pipijo
  • odstąpię miejsce we wspanialej róży za mężów.
    Podziękowali 1Pipijo
  • Quintana powiedział(a):
    odstąpię miejsce we wspanialej róży za mężów.
    Dobre wieści :)
    @Quintana mam na Twoje miejsce @Agmar wiec od jutra zacznie tylko mi potwierdzi jeszcze
    Podziękowali 1Quintana
  • edytowano 2 kwiecień

To nie prima aprilis! Mamy wolne miejsce w róży za mężów  ponownie - zachęcam żony, szczególnie te bez żadnych jeszcze zobowiązan modlitewnych. Zapraszam tutaj http://wielodzietni.org/discussion/comment/2128808#Comment_2128808

• edytowano 6 kwiecień
    Ok, dołączam :) na zaproszenie @Rejczel
    Podziękowali 1Rejczel
  • @Calineczka27 brawo!!!
    @Rejczel - chwała Panu!
    Podziękowali 1Rejczel
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.