Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy to grzech???

Mojego męża podniecają moje stopy (lubi je pieścić) i wysokie szpilki np. jak wkładam seksowną bieliznę i szpilki do łóżka. Zastanawiam się, czy nie jest to grzeszne.
«13

Komentarz

• Ale te trole teraz słabe  :p
    Wymyśl inny wątek jak chcesz rozruszać forum :D
    Np.czy lepszy medal z cebuli czy z buraka :*

Podziękowali 2Polly Berenika
  • No oczywiście co ty za pytania zadajesz

• paulaarose powiedział(a):
    No oczywiście co ty za pytania zadajesz

:D  :D

• Nie ma to jak pochwalić się forum że się nosi szpilki i sexi bieliznę a i ma się fajne stopy. To może opisz jeszcze bieliznę, jakiej marki szpilki i jakie pozycje :joy: A w ogóle kto tu robi za autorytet moralny i będzie rozsadzał co grzechem a co nie? Może Brawario spytaj :) 

Podziękowali 2NC500 Polly
  • Brawaria lepiej nie...  B)

Ja tam się nie znam, czy grzeszne, ale na pewno niehigieniczne. :D

Podziękowali 1Agmar
  • Łeee, szpilki. Myślałam, że zakładasz do łóżka Relaksy i to kręci Twojego męża. To by było cos :D
  • Relaksy to by moze Brawario pochwalił.
    Podziękowali 1NC500
  • Relaksy dla relaksu :D
    Podziękowali 3NC500 Atlantyk PonuraKura
  • Brakuje mi Małgorzaty. 
    Podziękowali 3NC500 Aneta MAFJa
  • E.milia powiedział(a):
    Brakuje mi Małgorzaty. 
    Też myślę że zrobiłaby tu adekwatne wejście :) 
    Podziękowali 4Izka NC500 Aneta PonuraKura
  • Agmar powiedział(a):
    E.milia powiedział(a):
    Brakuje mi Małgorzaty. 
    Na szpilkach. 
    Podziękowali 1NC500
  • Co zrobi mąż za kilkanaście lat jak będziesz w kapciach i przygłucha?? 
    Podziękowali 2NC500 Elf77
  • E.milia powiedział(a):
    Agmar powiedział(a):
    E.milia powiedział(a):
    Brakuje mi Małgorzaty. 
    Na szpilkach. 
    Glany na szpilkach? O to mogłoby być ciekawe połączenie :) 
  • Kowbojki z ostrogami
  • Masz od tych szpilek dziury w pościeli, w materacu? Bo jeśli tak, to to jest grzech, nie wolno bez potrzeby niszczyć domowego mienia. Relaxy moralnie bezpieczniejsze, ale pod kołdrę trochę za ciepłe. Chyba że Ci nie przeszkadza jak nogi wystają spod kołdry i wtedy można otworzyć okno żeby było chłodniej.

A w ogóle to zazdroszczę Wam fantazji. Przenieś temat na ukrytą to się rozkręci.
  • "3 Mąż niech oddaje powinność żonie, podobnie też żona mężowi. 4 Żona nie rozporządza własnym ciałem, lecz jej mąż; podobnie też i mąż nie rozporządza własnym ciałem, ale żona. 5 Nie unikajcie jedno drugiego, chyba że na pewien czas, za obopólną zgodą, by oddać się modlitwie; potem znów wróćcie do siebie, aby - wskutek niewstrzemięźliwości waszej - nie kusił was szatan."

1 List do Koryntian
  • Maciek_bs powiedział(a):
    "3 Mąż niech oddaje powinność żonie, podobnie też żona mężowi. 4 Żona nie rozporządza własnym ciałem, lecz jej mąż; podobnie też i mąż nie rozporządza własnym ciałem, ale żona. 5 Nie unikajcie jedno drugiego, chyba że na pewien czas, za obopólną zgodą, by oddać się modlitwie; potem znów wróćcie do siebie, aby - wskutek niewstrzemięźliwości waszej - nie kusił was szatan."

1 List do Koryntian
    O szpilkach tudzież relaksach nic nie ma  :|
    Podziękowali 1NC500
  • @Rejczel ; :D  :D  :D relaksy mnie rozłożyły na łopatki!
    Podziękowali 3NC500 Rejczel Berenika
  • edytowano 17 marzec
    @Coralgol chyba ktoś ci się na konto włamał  :D Co jak co, ale po dyskusjach na temat sztuki i ekonomii, tonem nadętym, ale zawsze jakiś poziom był, nie spodziewałam się takiego trollingu  :D  :D

Rany, ten wątek zrobił mi dzień, rili!  :D  :D
  • Dobrze, że fetyszem nie są buty narciarskie, albo i narty...
    Podziękowali 2Atlantyk Rogalikowa
  • Dziury w materacu :D
  • My z żoną mamy tego typu buciki do raków, trochę nieporęczne ale i tak wygodniejsze od szpilek:
    W wersji hardcore chyba nie wypróbujemy, szkoda zdrowia:

Podziękowali 1Atlantyk
  • NC500 powiedział(a):
    My z żoną mamy tego typu buciki do raków, trochę nieporęczne ale i tak wygodniejsze od szpilek:
    W wersji hardcore chyba nie wypróbujemy, szkoda zdrowia:

I materaca.
    Podziękowali 1NC500
  • Oj tam oj tam...
    W uciechach na skraju przepaści...niezastąpione B)
    Podziękowali 1NC500
  • Kalosze. W kaloszach podobno robi się chłopaka. To w szpilkach chyba dziewczynę.
    Podziękowali 2NC500 Rogalikowa
  • edytowano 17 marzec
    Małgorzata32 powiedział(a):
    Oj tam oj tam...
    W uciechach na skraju przepaści...niezastąpione B)
    :mrgreen:
    @Coralgol przyznaj się.
    A może Ty czytasz Wysokie Obcasy w alkowie? Jeśli tak to możesz być związana ekskomuniką wiążącą mocą samego prawa, zarezerwowaną Stolicy Apostolskiej.
    Podziękowali 2Rogalikowa ewaklara
  • Jeszcze sobie tak pomyślałam, że szpilki i seksi bielizna to taki oklepany fetysz... No nuuuuda, panie! Mogłaś coś bardziej oryginalnego wymyśleć :D
  • Strzeliłam sobie w kolano...wyświetla mi się reklama Relaksow z Wojasa. Bardzo fajne, 63 % taniej, nic tylko brac :D
  • Pamiętajcie o bieliźnie:

Podziękowali 3Rejczel Rogalikowa Polly
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.