Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nie płacz Ewka bo tu miejsca brak...

edytowano kwiecień 2021 w Ogólna
na twe babskie łzy...

zdjęcia z sekcji ofiar katastrofy smoleńskiej. Pan w tatuażach wrzucał ciała do trumien. 

Komentarz

  • Wyglada jak happy hour w szpitalu!
  • skoro 10 kwietnia był happy day dla PO więc co się dziwisz
    Podziękowali 1Klarcia
  • @Prayboy, ja na konu zauwazylam ten worek makabryczny na pierwszym zdjeciu. I odczulam jakis zgrzyt.
  • Pytanie: czy ten wytatuowany pan jeszcze zyje.
    I czy ta pani w okularach jeszcze cala. ;)
    Podziękowali 1Klarcia
  •  Z pewnością dla pani Kopacz to drogie osoby były i bliskie.
    Podziękowali 1Prayboy
  • @Tomasz i Ewa Po tylu latach to najwyżej powinni wszyscy być ukarani za cyrk jaki uczynili 10 lat temu.
  • Jasne, doktor medycyny i reszta są w takim szoku, że mają bekę.
    Nie ma niegodziwości, której wyznawca po nie byłby w stanie wytłumaczyć.
    Podziękowali 1Prayboy
  • @PawelK Myślę że będąc na pewnych stanowiskach, mając pewną pozycję w życiu sumienie trochę się odkształca. Lecz ja jej nie znam, więc też nie chcę wypowiadac się konkretnie na jej temat. Natomiast fakt faktem, zdjęcie skandaliczne.
  • Jesteś pokemonem myślą i czynem, nawet jeżeli wewnętrznie tego nie czujesz.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano kwiecień 2021
    Czy CHF musi zepsuć powietrze na każdym wątku na forum?
  • edytowano kwiecień 2021
    Kategoryzować zmarłych pod względem większej tragiczności śmierci lub mniejszej... Brawo. 
    W katastrofie zginęli nie tylko pisioły. Załoga, stewardesy, ochrona, księża. Oni są najtragiczniejszymi ofiarami. Nie mieli wyboru. Nie mogli wpłynąć na pilotów lądujących bez widoczności w samobójczej misji. 

    T

  • Monira powiedział(a):
    Ale co mogła zrobić prosta lekarka, do której idealnie pasowałyby słowa, które w pamiętanym jeszcze przez moje pokolenie czeskim serialu wypowiadał niejaki doktor Sztrosmajer do niejakiej siostry Hunkovej? Nic, i właśnie dlatego Tusk ją tam wysłał. I zostawił tam jak idiotkę, samą, nieogarniętą, nie zapewniając żadnej absolutnie pomocy.
    __________
    dokładnie, przecież to samo mówił Klich - że nie dostał nawet tłumacza ani samochodu. Celowa robota podłego Tuska.
    Podziękowali 1Klarcia
  • a propos Zajączek nadal ma swoją ulicę w Warszawie, doczekamy się i ulicy Tuska, zobaczycie.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Ja bym się w tej sytuacji Kopacz nie czepiała.  Podczas silnego stresu reakcje mogą być różne - tutaj przyznam rację Tomaszowi.

    Jednak nie można jej darować kłamstw, jakimi nas ten babsztyl raczył; tego, iż nie pozwolono rodzinom otworzyć trumien i kilku jeszcze innych rzeczy.
  • Wyciekły dane kulsonów. Za bezpieczeństwo odpowiada kto? Jarozbaw! <

    To by mogło świadczyć, że w Rządowym Centrum Bezpieczeństwa, nadal znajdują się ludzie uprzedniego Układu.
    Trudno oczekiwać i wymagać od Jarkacza, żeby wszystkiego dopilnował.
    Aż takim geniuszem, pomimo twierdzeń opozycji, że sam kieruje całym państwem, steruje wszystkimi ministrami i prezydentem - to jednak prezes nie jest.
    Podziękowali 1Prayboy
  • edytowano kwiecień 2021
    Zamiast się cieszyć zastanawiałbym się jak silne nadal są macki szpiegowskie w Polsce skoro dzieją się takie rzeczy. I jeśli takie rzeczy są możliwe i widoczne teraz to co się działo kiedyś za rządów poprzedników kiedy to takie i gorsze rzeczy nawet nie wychodziły  na jaw. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Klarcia powiedział(a):
    Ja bym się w tej sytuacji Kopacz nie czepiała.  Podczas silnego stresu reakcje mogą być różne - tutaj przyznam rację Tomaszowi.

    Pamiętam jak zaczęła chodzić jak paralityk kiedyś aż ją Merkel musiała ciągnąć w inną stronę. To nie stres ona jest zwykłą prostaczką którą cwan Tusk wystawił na pierwszą linię strzału. Poza tym ją naprawdę radowała ta sytuacja. Pamiętam radość 10 kwietnia. Skrywaną ale radość u ludzi jej pokroju.
     
    Podziękowali 1Klarcia
  • Najlepiej powiedzieć że to szpiedzy, układ, ufoludki, tajni agenci z PO. A to po prostu bajzel. Jak ostatnio przy starcie Dudy z Zielonej Góry bez asysty ziemi przez pierwsze minuty. I ekipa się zastanawiala jak to ukryć. Widać nie musieli się wysilać. Wystarczyło podrzucić że to jakiś zapluty karzeł reakcji zrobił.
  • Ani że ufoludki ani tajni agenci z PO nikt nie mówi.
  • Wiesz, ja generalnie całą te Kopaczową to mam głęboko...
    Natomiast cała intryga a w zasadzie "dokument" E. Stankiewicz oparty o tezę, że Kopaczwa uchachana byla i to jest dowód na zamach...no serio, Ty czytasz jak to brzmi?
    Kuźwa Prayboy, toż to na poziomie Sebixa taka inteligencja.
    Nawet jak te uśmiechy prawdziwe to świadczy wyłącznie o tym, że się uśmiecha 
    I mi nie wmawiaj, że żałobnicy to 24 h na dobę we łzach toną.
    Wiesz, jak się uprzesz to znajdziesz miliony zdjęć np Dudy na których wygląda na hmm czleka o inteligencji niższej od nogi od stołu
    Albo i inni oficjele, śpiący, ziewający, w nosie dłubiący, sałatkę żrący, po doopie się drapiący.

    O czym ma świadczyć zdjęcie?
    Ano o niczym. Natomiast wyszarpywanie możliwych odszkodowań po zmarłych już tak
    I inne interesiki zbijane na trumnach, karierki robione na smolenskiej przynależności do określonej grupy... 
    Podziękowali 3Coralgol Pioszo54 Laf2011
  • Wszystko mi już jedno co kto myśli. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.