Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Koło garncarskie dla dziecka

Ktoś kupował? Dziecko mi zapalało miłością do gliny i chcemy kupić. Ale albo są plastikowe badziewia o średnicy 6 cm ( dla krasnoludków chyba) albo profesjonalne maszyny za 2-3 tysie.

No i jak zwykle pytam tutaj :)
Podziękowali 1Elf77

Komentarz

  • Nie wiem, ale upnę  :) moje na szczęście realizują się tylko na zajęciach.
    Podziękowali 1Cart
  • @Cart a może lepiej w domu kultury? Będzie prawie za free :)
  • Ha, tu jest zagwozdka: otóż w naszym, w sumie niewielkim mieście, jest dom kultury, dwa centra edukacyjne, Dom Gliny, jakies centrum plastyczne i wszędzie tam są zajęcia z lepienia w glinie. I wszystkie mają pełne obłożenie!  :o

    Terminy zapisów na kursy garncarskie to wrzesień 2022.
    Podziękowali 1Basja
  • U nas przez tą pandemie było kilka wolnych miejsc, a tak to tak samo jak u Was :)
  • Coś jest w glinie i lepieniu, że dzieci bardzo lubią na to chodzić.  :)
  • Problem z domowym lepieniem dla mnie jest w tym, ze potem nie ma jak wyrobu wypalić i szkliwić, a domy kultury itp maja takie możliwości.
  • blaekie powiedział(a):
    Coś jest w glinie i lepieniu, że dzieci bardzo lubią na to chodzić.  :)
    Byłam raz na zajęciach z gliny z dziećmi i to było niesamowicie odprężające. Glina ma taką przyjemną strukturę, więc bardzo dobrze te dzieci rozumiem ;)
  • Ula powiedział(a):
    Problem z domowym lepieniem dla mnie jest w tym, ze potem nie ma jak wyrobu wypalić i szkliwić, a domy kultury itp maja takie możliwości.
    U nas możesz przynieść wysuszone dzieło i zamówić wypalanie :)

    Tylko kręcić w domu nie ma na czym ...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.