Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Potrzebna pomoc

edytowano czerwiec 2021 w Pomagajmy sobie
Szukam pomocy dla znajomych niewidomych. Chodzi o zamieszkanie z nimi odpłatne i pomoc przy małym dziecku 5 miesięcznym. Potrzebują oczu dodatkowych. Gdyby ktoś wiedział gdzie można taką pomoc załatwić to proszę o kontakt. Inaczej dziecko zostanie im odebrane.

Komentarz

  • Jaka miejsowosc
  • Warszawa.
    Podziękowali 1Bridget
  • Jaka dzielnica? Może jeszcze są też inne formy pomocy. Odbieranie dziecka jest idiotyczne. Niewidomych rodziców jest sporo.  
    Podziękowali 1Izka
  • Gdyby to było w innym czasie - mam rozplanowany już czas do połowy sierpnia - to bym się zgłosiła. Taką pracę dałabym radę wykonywać. Nie potrzebowałabym zapłaty, a jedynie 2x tyg. masaż limfatyczny, a choćby tylko raz.
    Podziękowali 1Bridget
  • @jan_u mogę Ci wysłać telefon do tej dziewczyny. Oni już mieli to dziecko odebrane w szpitalu. I przez cztery miesiące było w rodzinie zastępczej, zanim sąd im przyznał opiekę. Pod warunkiem.pomocy osoby trzeciej. Ja nie wiem jak im pomóc dlatego Was pytam.
  • edytowano czerwiec 2021
    Znam przez znajomego rodzinę, gdzie oboje rodzice niewidomi i mają dwoje lub troje dzieci. Z Warszawy lub okolic. Jeśli to coś mogłoby pomoc, mogę spróbować skontaktować 
  • Odrobinka powiedział(a):
    Powiśle.
    Napisz może do @Haku
    Ona może znać kogoś, kto byłby w stanie pomoc
    Albo choć ponieść info dalej
    Podziękowali 1Joannna
  • Opisać warunki.
    Może jakaś studentka za mieszkanie pomoże?? 
    Podziękowali 1Klarcia
  • @Odrobinka wyślij, postaram się pomóc.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.