Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pytanie mego męża :)

Ostatnio ma problemy ze śpiewaniem. Nie może śpiewać bo po jednej pieśni boli go gardło, chrypi i nie może dalej zaśpiewać. Poszukuje porady jakiegoś śpiewaka :) Coś gorącego przedtem wypić?

Komentarz

  • Poleciłabym wizytę u laryngologa. Boli gardło przesuszone. U mnie to tarczyca plus "gadany" zawód, choć już trzy lata na emeryturze. Piję olej z wiesiołka, Oeparol za drogo wychodzi na dłużej, są fajne tabletki do ssania z kwasem hialuronowym, zapomniałam nazwy, myślę że w aptece będą wiedzieli. Nie mniej też sobie nie pośpiewam, niestety.
  • Dziękuję, przekażę
  • Ja miałam kiedyś od laryngologa taki apteczny płyn na bazie gliceryny i witamin. Pomagał mi dosyć na moje obolałe, przesuszone gardło.
    Podziękowali 1awia
  • Wszelkie rady podaje dalej :)
  • Mi siostra farmaceutka też kiedyś na chrypkę polecała takie preparaty w sprayu nawilżające - Glosal np.
    Podziękowali 1awia
  • Tabletki do ssania cevitt
    Podziękowali 1awia
  • Może to wydawać się dziwne, ale mnie na podrażnione gardło pomagało picie śmietany, kremówki. Po łyżeczce, powoli przełykać  :)
    Podziękowali 1awia
  • gahana powiedział(a):
    Może to wydawać się dziwne, ale mnie na podrażnione gardło pomagało picie śmietany, kremówki. Po łyżeczce, powoli przełykać  :)
    Bo to naoliwia gardło. Mi tak robi ten olej z wiesiołka. Pewnie śmietaną smaczniejsza. Ja bym ją jeszcze ubiła;)
    Podziękowali 2gahana awia
  • Oj, tak , śmietana mi smakuje i używam jej sporo  :)
    A  i śpiewać uwielbiam  :)
    Podziękowali 1ganna4
  • Mi pomaga kisiel taki trochę gestszy
    Podziękowali 1awia
  • Gelovox tabletki
    Podziękowali 2awia Bridget
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.