Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Matołki z Facebooka

Właśnie dostałem bana za dodanie w 2015 roku tego rysunku. Ich zdaniem propaguje "niebezpieczne organizacje". Całe szczęście, że nie dodaję nic na swoim koncie, nie warto wspierać swoimi treściami tak głupich ludzi.


Komentarz

  • W ramach retorsji wyrzuciłem z komórki aplikacje FB i Messengera.
    Podziękowali 1Klarcia
  • a myśmy w domu utworzyli grupę wraz z dziećmi na discordzie,
    inne życie w porównaniu z fejsem
    :)
  • Fakt, że Discord jest sympatycznym miejscem. Facebook to wielka socjotechniczna maszyna, zupełnie już nieznośna ze swoim tropieniem myślozbrodni.
  • Wyleciałem ostatnio z grupy za homofobię, bo powiedziałem czym się różni gejowska flaga od tęczy. Okazało się, że słowo gejowska jest mową nienawiści.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Kiedyś miałem fazę, kiedy FB wydawał mi się tak genialnym wynalazkiem, że wątpiłem w sens dalszego istnienia naszego forum. To jest jak nałóg, dodawanie kolejnych wpisów o swoim życiu i czekanie na lajki. Po aferze z memem z doktorem Mengele zrobiłem sobie odwyk. Dziś patrzę na to zupełnie inaczej. Cieszę się, że jest forum i dobrze się tu czuję. FB jest mi potrzebny tylko do prowadzenia profilu parafii i kilku innych. Gdyby mi skasowali konto, to po prostu ktoś inny by przejął te zadania, nic więcej.
    Podziękowali 1zbyszek
  • Przy okazji, warto obejrzeć film pt. "Dylemat społeczny" o tym, jak działają media społecznościowe:

    https://www.cda.pl/video/658271612
    Podziękowali 2gahana Joannna
  • A mnie zawieszono konto pozorując włam. Komentarz FB "Jesteś za młody i nie spełniasz naszych standardów". Jak wyślę skan dowodu to może odblokują :D

    Nie wiem tylko czy za to że zgłaszałem lewaków za mowę nienawiści czy za krytyczne opinie o Łukaszence na zamkniętej grupie.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Przy okazji, warto obejrzeć film pt. "Dylemat społeczny" o tym, jak działają media społecznościowe:

    https://www.cda.pl/video/658271612
    Tak,  warto obejrzeć,  potwierdzam.
    Media społecznościowe od podszewki. Tylko teraz dręczy mnie myśl, że jestem nieustannie śledzona  :|  i manipulowana a zawsze myślałam, że to mi nie grozi. Tzn.manipulacja mi nie grozi  ;)
  • przecież jest
  • e tam, byłby wpisy z + albo ^
  • chociaż może faktycznie byłoby mniej, powiedzmy, nagonek :)
  • Ale podziękowania to nie lajki. Ta funkcja istnieje od bardzo dawna i forumowicze ją lubią.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.