Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pierwszakomunia.edu.pl

Szanowni Państwo!

Z okazji święta Apostołów Piotra i Pawła przesyłam Państwu informację o otwarciu nowego portalu katechetycznego https://pierwszakomunia.edu.pl Jest to portal dla rodziców, nauczycieli, a także dzieci. Treść portalu skierowana jest na przygotowanie do Pierwszej Komunii, czym zajmuję się już od 17 lat. Zebrałem na tej stronie moje doświadczenia. Na stronie można znaleźć wiele pomocnych treści: od wykładów po pomysły na prezenty komunijne, itd. Dla nauczycieli są wskazane konkretne scenariusze lekcji, program nauczania, wzory metod pracy. Dla dzieci są materiały do wydrukowania zawierające modlitwy, które dzieci powinny poznać, czy lista polecanych książek.
Zacząłem także przygotowywać pięciominutowe filmy katechetyczne dla dzieci. Mam ich w planie bardzo wiele, na razie publikuję 3 w dziale dla dzieci, ale kolejne są już u montażysty. 

Zwracam się do Państwa także z zachętą, aby wsparli Państwo moje działania modlitwą i darowiznami. Produkcja każdego takiego filmu jak te umieszczone na stronie to koszt ok. 300 zł. Szukam Mecenasów, którzy ufundują kolejne odcinki. Jeśli ktoś by się zainteresował taką możliwością wspierania mojej działalności to przesyłam nr konta:
Fundacja Nowa Kultura
nr konta: 84 1140 2004 0000 3502 8128 7645
Tytułem: na cele statutowe - filmy

Piotr Giertych

Komentarz

  • Wspaniała strona! Warta wspierania i propagowania. 
  • Mieliśmy to szczęście, że pan Piotr przygotowywał do I Komunii naszego syna :) 
    Niezapomniany rok :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.