Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Lex TVN przegłosowane

2»

Komentarz

  • kociara powiedział(a):
    MamaWeroni powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    MamaWeroni powiedział(a):
    Czym się różni TVP od TVN? Jedno i drugie propaganda
    Jakbyś oglądała to byś wiedziała 
    Przestałam oglądać, zarówno TVN i tvpis.
    No to masz duża wiedzę jak na nieogladanie
    Właśnie że względu na propagandowy przekaz nie da się oglądać ani jednego ani drugiego. Jaka jeszcze dodatkowa wiedza jest potrzebna? Coś się zmieniło? 
  • @Prayboy Tyle że ja np PiSowi nie ufam i boje się, że jeszcze kilka lat i będzie jak u wschodnich sąsiadów. Oby w końcu przegrali wybory, naprawdę. Tylko jak wygrają ludzie z KO to chyba się załamie nad tym krajem, że znowu zagłosowali na to samo.
  • @paulaarose To jakie jeszcze mamy alternatywy? Nie PiS, nie KO... To kto?
    Konfederacja nie jest prawie w ogóle moją bajką, ale coraz częściej zastanawiam się nad głosowaniem na nią...
    Podziękowali 1paulaarose
  • @milka85 myślę nad konfederacją ewentualnie jak ktoś się uprze to lewica, ale z nimi się zgadzam tylko w kwestiach ekologii reszta to dno te ich postulaty... Tak naprawdę sytuacja bez wyjścia...
  • Po prostu na PiS i po głosuje się zawsze. Co wybory to tylko oni... A już się sprawdzili przecież. Pogoniłabym ich z tego kraju
  • paulaarose powiedział(a):
    Tak naprawdę sytuacja bez wyjścia...
    I tu się z Tobą zgadzam ;)
  • Garść faktów w sprawie „lex TVN”, żeby choć trochę zatrzymać robienie ludziom wody z mózgu na przemysłową skalę

    https://wpolityce.pl/polityka/562367-garsc-faktow-w-sprawie-lex-tvn

  • paulaarose powiedział(a):
    @Prayboy Tyle że ja np PiSowi nie ufam i boje się, że jeszcze kilka lat i będzie jak u wschodnich sąsiadów. Oby w końcu przegrali wybory, naprawdę. Tylko jak wygrają ludzie z KO to chyba się załamie nad tym krajem, że znowu zagłosowali na to samo.
    Nie będzie tak. Nie bój się. 
  • Nie będzie jak u wschodnich sąsiadów ponieważ to zupełnie inna mentalność. 
  • edytowano sierpień 2021
    Tyle że ja np PiSowi nie ufam i boje się, że jeszcze kilka lat i będzie jak u wschodnich sąsiadów. 
    Dużo gorzej było 2007-2015 niż może być.
    W tamtych latach tzw prawica nie miała żadnej ważnej telewizji, radia, portalu ani wsparcia UE. Miała jeden popularny miesięcznik, dla którego zrobiono sztuczną prywatyzację i przejęcie. 
    Oprócz tego mieli zaprzyjaźnione sądy i sędziów na telefon na wszystkich poziomach.

    Więc po przejęciu tvn przez inną firmę jesteśmy bardzo daleko, dużo dalej nie wtedy, od osiągnięcia wschodnich standardów.

    Podziękowali 2paulaarose Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.