Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ofensywa reklamowa lewackich debili

edytowano 1 wrzesień w Ogólna
«1

Komentarz

• zauważcie kolory - czarno czerwone - lewacka fabryka od piorunków. Jaki tandetny, neonazistowski, nienawistny filmik, ma być cała kampania tych filmów
    Podziękowali 1Klarcia
  • To nie są debile, tylko profesjonaliści.
  • edytowano 1 wrzesień
    jednak kwestia wygłaszana przez niewinnego dzieciaka brzmi prawdziwie :)
    co w zestawieniu z min. Czarnkiem, musi budzić dysonans
    Podziękowali 1In Spe
  • Cóż. Czarnek dostarczył im amunicji. Jest jak słoń w składzie porcelany. A film to pełna profeska. 
    Podziękowali 4Monira beatak E.milia Atlantyk
  • @Tomasz i Ewa Kto w ogóle pozwolił na wyborem takiego Czarnka. Przez niego chrześcijaństwo kojarzy się jeszcze bardziej z ludźmi zabobonnymi, głupimi, a lekcje religii z obowiązkowym noszeniem krzyża po korytarzach...
    Podziękowali 1Atlantyk
  • Zachowam zdanie odrębne.
    Podziękowali 3Elf77 ewaklara Klarcia
  • edytowano 1 wrzesień
    Jarozbaw jest politycznym spryciarzem. Wykorzystuje idealnie KK do swoich celów. Cokolwiek by nie zrobił to wina spadnie na Kościół. Czarnek jest produktem KUL. Jego słowa wywołują antyklerykalne demony. 
    Kto zadaje się z naczelnikiem Polski ten słabo kończy. Vide Lepper a teraz Kukiz. 

T
    Podziękowali 1paulaarose
  • antyklerykalne demony wywołał Palikot w 2010 na długo przed Pis, przed Czarnkiem...
    nie wiesz nic o Polsce nie wypowiadaj się
    tzn. wypowiadać się będziesz ale jesteś niekompetentny
    Podziękowali 1babka4
  • Powiedział, co wiedział. Znawca się znalazł. 

T
  • powiem tak? masz dzieci w polskiej szkole?
    nie?
    to się łaskawie nie wymądrzaj :-)

• Wiesz. Będąc za granicą nie jestem odcięty od informacji. Rodzina i znajomi mają wiele dzieci w polskich szkołach. Bywam w Polsce i widzę zmiany na dobre - te nie są zasługą PiS oraz te na gorsze - tutaj PiS wiedzie prym. Ty tkwisz w smrodzie PiS i już go nie czujesz. To normalne. 

T
  • Nie jesteś odcięty ? A skąd je czerpiesz?Z drugiej ręki.
  • Jeśli od rodzica dziecka w wieku szkolnym to z pierwszej. Nauczycieli też znam. 
  •  Ten rodzic jest w Radzie Rodziców?
    Od ilu lat? W ilu szkołach?
    Nauczyciele z ZNP?

Nie masz żadnej wiedzy powtarzam. 
  • Przynajmniej w 6 różnych. Tak. To ludzie zaangażowani. Jedna z nich zarządza szkołą społeczną. Nauczyciele niezrzeszeni. Również akademiccy. 

T
  • edytowano 1 wrzesień
    Jeden rodzic w 6 radach??
    To ojciec Pio z darem bilokacji?
    Ja jestem w 2 i mam dość.
    Szkoła społeczna to inna sprawa.
    W każdym razie wiesz tyle co usłyszysz nie masz wiedzy zatem.

• edytowano 1 wrzesień
    Kompromitujesz się. Znam wiele osób. Nie jedną. Czytaj ze zrozumieniem. Wzmianka o rodzicu dotyczyła informacji z pierwszej ręki. 

T
  • @Tomasz i Ewa Jemu raczej chodzi o to, że mimo wszystko nie mieszkasz w Polsce, tak jak ja czy Prayboy w Szwajcarii i po prostu nadal ten ogląd jest lekko innt
  • paulaarose powiedział(a):
    @Tomasz i Ewa Jemu raczej chodzi o to, że mimo wszystko nie mieszkasz w Polsce, tak jak ja czy Prayboy w Szwajcarii i po prostu nadal ten ogląd jest lekko innt
    Wiesz, to tak jak w górach. Stając w dolinie widzisz szczegóły ale nie ogarniasz szerszej perspektywy. Stojąc na szczycie nie dostrzegasz szczegółów ale masz perspektywę wynikającą z dystansu. Prayboy pewnie nigdy w górach nie był. 

T ;)
  • powiem dosadnie,  w d...byłeś g...  widziałeś
     :)
    a górach byłem i to całkiem niedawno
  • Tak? Piwko w knajpie smakowało?

T :)
    Podziękowali 1Prayboy
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Tak? Piwko w knajpie smakowało?

a i owszem , pewnie dlatego że nie w twoim towarzystwie 
  • edytowano 1 wrzesień
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    paulaarose powiedział(a):
    @Tomasz i Ewa Jemu raczej chodzi o to, że mimo wszystko nie mieszkasz w Polsce, tak jak ja czy Prayboy w Szwajcarii i po prostu nadal ten ogląd jest lekko innt
    Wiesz, to tak jak w górach. Stając w dolinie widzisz szczegóły ale nie ogarniasz szerszej perspektywy. Stojąc na szczycie nie dostrzegasz szczegółów ale masz perspektywę wynikającą z dystansu. Prayboy pewnie nigdy w górach nie był. 

T ;)
    ty nie jesteś na żadnym szczycie (poza jednym szczytem i nie jest to szczyt alpejski) ale w złotej klatce i śpiewasz na melodię tych którzy sypią ci karmę :-)
  • Lalala! Tralala! Jestem spokojny i nie mam zaburzeń. 

• A ja lubię Czarnka. Profesjonaliści zrobili mu czarny PR. 
    To tak jakby nakręcić filmik z dzieckiem, które radzi starszemu bratu żeby się więcej onanizował, albo udziela mu instrukcji. To akurat byłby czarny PR lewicy i po.

Posłuchajcie Czarnka

Podziękowali 2Pioszo54 Klarcia
  • Jakbym Dzień świra oglądał. 

T
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Lalala! Tralala! Jestem spokojny i nie mam zaburzeń. 

To nie jest głos kanarka. Próbuj dalej
  • Prayboy powiedział(a):
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Lalala! Tralala! Jestem spokojny i nie mam zaburzeń. 

To nie jest głos kanarka. Próbuj dalej
    Chciałbyś.

• edytowano 1 wrzesień
    Widzę @Tomasz i Ewa powtarza historię z tecumseh. Dokuczliwy jesteś z lekka
    Podziękowali 1Klarcia
  • @Tomasz i Ewa Z każdej perspektywy widzi się inaczej, i tak naprawdę z każdej czegoś się niedowidzi
    Podziękowali 1ewaklara
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.