Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kobiety w branży gier

Warto zainteresować się karierą w sektorze IT, bo w Polsce brakuje obecnie około 50 tys. specjalistów tej branży, a w całej Europie - ok. 800 tys. O miejsca pracy nie trzeba się martwić.

– Branża gier potrzebuje nie tylko deweloperów, lecz także projektantów gier, artystów, animatorów, testerów, graczy i analityków. Nie sposób się tu nudzić. Branża gamedev, czyli tworzenia gier, jest dla tych, którzy nie znoszą rutyny. Dziewczyny mogą tu naprawdę zabłysnąć – przekonuje Iryna.
https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,158669,27597657,sa-filolozkami-prawniczkami-artystkami-nigdy-by-nie-pomyslaly.html?fbclid=IwAR3PMgr1A8LSAW2-lbIe_gmBX8nHa-iRa5tNs5KKRFaDqvity3EgokyC8ls

Ciekawa opcja jeśli ktoś szuka pracy z domu z elastycznymi godzinami. Może jest tu ktoś w temacie? 

Komentarz

  • podobno słabo płacą, takie plotki chodziły o CD-Project? :)
  • Na pewno jeśli chodzi o branżę IT, to w porównaniu z resztą branży w grach płacą mniej, i wymagają więcej, np. jeśli chodzi o czas poświęcony pracy. Jest to spowodowane tym, że wiele osób marzy o pracy w tej branży, i pracodawcy mają w kim przebierać.

    Wydaje mi się, że "elastyczne godziny" mogą polegać na tym, że pracujesz 6 dni w tygodniu po 12-16 godzin (zwłaszcza w czasie przedpremierowym), no ale może możesz sobie wybrać. Chociaż na pewno zależy od firmy.

    Ale jeśli chodzi o pracę z domu z elastycznymi godzinami, to w branży IT można żyć jak pączek w maśle (raczej polecałbym poza branżą gier, o ile ktoś nie jest wielkim pasjonatem).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.