Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wykład dr Wandy Półtawskiej: "Wychowanie do wolności."

edytowano luty 2009 w Polecamy
Czym jest wolność? Co oznacza być człowiekiem wolnym? Jak wychowywać do wolności? Jak rozumieć słowa Jana Pawła II: "Wolność jest nam dana i zadana?"

Serdecznie zapraszamy na wykład dr Wandy Półtawskiej:
"Wychowanie do wolności. Wolność dana i zadana"


Wykład odbędzie się 23 lutego (poniedziałek) o godz. 18:30 w budynku
Przedszkola "Strumienie" w Józefowie

Pani Wanda Półtawska â?? lekarz, pedagog, autorka wielu książek poświęconych rodzinie i wychowywaniu młodzieży, bliska współpracowniczka Karola Wojtyły.
Wykład ma charakter otwarty, stąd nie przewidujemy warsztatów.

W czasie wykładu będzie możliwość skorzystania z opieki dla dzieci w cenie 10 zł od dziecka.

Komentarz

  • Ta kobieta jest niesamowita! Przecież ona ma już chyba 86 lat, ale ciągle energiczna i zaskakująca! Spotkanie z nią to prawdziwa uczta duchowa.:cool:
  • :thumbup::thumbup::thumbup:
  • Żałuję, że daleko mieszkam. Bardzo chętnie posłuchałabym p. Półtawskiej. Czytałam wiele lat temu jej książki, jestem pod wielkim wrażeniem jej osoby.
  • Aniu, codziennie widuję pociągi nadjeżdżające z Twoich okolic. Wsiądź w jeden z nich i przyjedź na wykład :thumbup:
  • Pociągi są, tylko mam półtoramiesięcznego maluszka, które jest tylko na piersi. Za wcześnie na wyjazdy. A Ty (Wy) się wybierasz?
    Tak odbiegając od tematu, to pamiętam, jak w jednej książce p. Półtawska pisała o swoich snach, które ją ciągle prześladowały (życie w obozie). Niezwykła i bardzo silna kobieta, dużo przeszła w swoim zyciu.
  • Nasza ładniejsza połowa już się szykuje na ten wykład. :wink:
  • Podbijam, bo to już niedługo :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.