Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Życzenia świąteczne dla forumowych mam

Gdy przeczytałem felieton mojej dawnej redakcyjnej koleżanki, tak prawdziwy, mogę go tu tylko wrzucić i złożyć tym samym życzenia wszystkich forumowym mamom, także tym które już stąd odeszły.

https://www.mjakmama24.pl/aktualnosci/zycze-wam-zebyscie-byly-szczesliwe-aa-qDqk-BNbb-eUP9.html?utm_source=facebook&utm_medium=post_red&utm_campaign=mjakmama_fb
Podziękowali 3DaddyPig Gosia5 Pioszo54

Komentarz

  • Myślę, że ojców też to dotyczy. 
    Podziękowali 2Biznes Info paulaarose
  • Tak sobie myślę o Świętach i jaki w tym roku kociołek u mnie panuje. Przyszło mi do głowy, że nie zdążę albo zapomnę złożyć życzenia orgowi. Tej zdumiewającej internetowej organizacji wielodzietnych ;)    

    Kochani, Moc wsparcia od Wszechmocnego i Kochającego Boga Wam (Nam?) życzę <3 I abyśmy potrafili w zgodzie tworzyć Wielkie Dzieła. Czyli innymi słowy: abyśmy potrafili korzystać z tego Wielkiego Wsparcia płynącego od Miłosiernego Boga. Abyśmy potrafili być Pokorni jak Dzieciątko Jezus.  o:)  
    Podziękowali 2Joannna In Spe
  • Zdrowia i Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia

    Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!
  • Z życzeniami wielu radości podczas świąt Bożego Narodzenia i licznych sukcesów w Nowym Roku 2023.

       
  • Wszystkiego dobrego dla wszystkich mam i ojców!
  • Zdrowia wszystkim!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.