Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wielka Brytania: 13-latek został ojcem

edytowano luty 2009 w Polityka
z6276071xjpgset8.jpg

Angielski trzynastolatek Alfie Patten został ojcem. Jego piętnastoletnia przyjaciółka Chantelle Steadman urodziła w piątek córeczkę w szpitalu w Eastbourne w hrabstwie East Sussex.

Alfie obiecuje, że będzie poważnie traktował swoje obowiązki rodzicielskie, choć na razie trudno mu je sobie wyobrazić. O swojej sytuacji finansowej powiedział dziennikarzom: - Nie mam regularnego kieszonkowego. Od czasu do czasu ojciec daje mi 10 funtów.


>> więcej

Komentarz

  • W zasadzie powinniśmy się cieszyć, że ta dziewczyna pozwoliła dziecku się urodzić, zamiast skorzystać z wielu możliwości zamordowania go.
  • Jak syn pójdzie w ślady ojca, a wnuk podtrzyma rodzinna tradycję to Alfie w wieku 39 lat może być już pradziadkiem:crazy:
  • A ja właśnie zostałabym prababcią :cheer::cheer::cheer:
  • 15 latka z 13 latkiem? Desperatka? :wink:

    P
  • A to robią w Polsce z dziećmi takich rodziców:
    Dziecko było najważniejsze...
  • Bieda im nie grozi:bigsmile: Ale Social Services mogą w każdej chwili wkroczyć i dziecko odebrać.
    Najgorszy to jednak 'klimat rodzinny' w jakim żyje ta dziewczyna. Chłopak w sumie też.
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]A to robią w Polsce z dziećmi takich rodziców:
    Dziecko było najważniejsze...
    Ja pie...nicze a moje w szufladzie spały. Kurna do tego jeszcze pies. Masakra... i ojciec w wojsku. Załamałem się. Może sam oddam na skarb państwa... może będziemy mieli częstsze widzenia...?
  • Przerazajace,ale ciesze sie,ze dziewczyna urodzila to dzieciatko.
  • To będzie cios dla 13-letniego Alfiego Pattena. Testy DNA wykazały, że kilkumiesięczna Maisie, którą urodziła jego 15-letnia dziewczyna Chantelle Steadman, nie jest jego córką. Niewierna dziewczyna miała bowiem kilku kochanków w tym samym czasie - czytamy w "Dzienniku".

    Uważany do dziś za najmłodszego ojca w Wielkiej Brytanii chłopak przeżył już jeden szok, kiedy do ojcostwa córki jego 15-letniej dziewczyny zaczęli się przyznawać coraz to nowi chłopcy. Teraz jego najgorsze obawy się potwierdziły.


    >> więcej
  • Nie nam kwitnie i się rozwija seks"edukacja", może z zaścianka wyrównamy do jaśnie iluminowanej Europy.

    A co na to feministki?
  • [cite] Maja:[/cite]Łukaszu, a co mają do tego feministki?
    No niech powiedzą.
  • [cite] Maja:[/cite]A mieszanie przez Łukasza feministek do prawie każdego wątku...
    Same się mieszają; tylko tam gdzie im niewygodnie to ciiiisza panuje.
  • Ciemnosc widzę.
  • [cite] Maja:[/cite]Widzisz tu jakieś feministki Łukaszu?
    Miało być "cytuj"...

    Na poważniej: oczywiście, że są na tym forum obecne osoby o poglądach feministycznych (określenie takie aby się ktoś nie poczuł wykluczony :devil: ).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.