Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ciekawe o co poszło ?

Pomiędzy Macierewiczem a premierem Morawieckim wywiązała się dyskusja czy różnica zdań.
Poziom emocji jak widać na filmie był wysoki. Ciekawe o co poszło?


Komentarz

  • a to jest aby na pewno Morawiecki?
  • Pioszo54 powiedział(a):
    a to jest aby na pewno Morawiecki?
    Tak, po prostu maska opadła.
  • edytowano luty 2022
    skąd ta pewność, przecież nie z obrazka,
    ten facet jest sporo młodszy, twarz bardziej nalana
  • Morawiecki ma minę taka, jakby Macierewicz powiedzial mu cos zaskakującego, a oczy i mina Morawieckiego mówia cos w stylu "o jaaa, no co Tyyyy" 
  • Albo Macierewicz powiedzial
    "WaŁ się" 
  • no chyba jednak Morawiecki :)
  • Działacz antykomunistyczny Krzysztof Wyszkowski, komentując film na Twitterze napisał: "Ten tyłem to ja, widziałem wszystko". Zapytaliśmy doradcę Jana Olszewskiego o zarejestrowaną przez kamery sytuację. Wyszkowski twierdzi, że nagranie z udziałem premiera jest nieprawdziwe. - Jestem zaszokowany tą manipulacją, to musiała być jakaś aplikacja do fałszowania mimiki, twarzy, zachowania. Taka fałszywka w stosunku do premiera to okropność. Myślę, że to powinno być karane - ocenił w rozmowie z Interią, zapewniając przy tym, że "to była długa rozmowa, w zupełnie przyjaznej atmosferze, która trwała i przed i po uroczystości". 

    Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-spotkanie-morawieckiego-z-macierewiczem-to-nagranie-obieglo-,nId,5820654#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
  • Mhm
    Zjedz niżej 
    Jest kolejny filmik, z oddali

    Mina ta sama 
  • edytowano luty 2022
    kociara powiedział(a):
    Mhm
    Zjedz niżej 
    Jest kolejny filmik, z oddali

    Mina ta sama 
    z filmikami można zrobić wszystko (deepfake)

    więc bardziej wiarygodne są zeznania uczestników wydarzeń
  • Owszem
    A czy to przypadkiem nie lecialo w tv na zywo?
    Transmitowane przez jedyną, sluszna tivi?
  • Wiadomości ze strony TVP czyli bezpośrednie źródło (min 15:15):


    Można sobie dużo lepszej jakości screeny porobić :)

    Czyli o ile realizator nagrania nie dał spreparowanego filmu, a nie sądzę, to o fałszywce nie powinno być mowy. Swoją drogą, to na uroczystościach powinno panować się nad swoją mimiką.
    Podziękowali 1kociara
  • No fakt. Identycznie, jak w tych niby spreparowanych.
    Moze montażysta - sabotażysta  B)
  • Wątpię, że to było spreparowane, coś osobiście czuje ze niedługo w rządzie takich reakcji będzie więcej... Pali się im chyba tam
  • A to ma jakieś znaczenie? Może wdepnął w kupę ;) Nie rozumiem Waszych dywagacji na temat miny premiera. 
    Podziękowali 1malagala
  • A może sobie tak żartowali? W końcu po tej minie nachylił się normalnie żeby coś posłuchać. Myślę że ludzie za dużo zajmują się pierdołami, a za mało tym co istotne. Potem mamy taką totalna opozycję która nawet wyborów wygrać nie potrafi, bo jedynym jej programem jest ośmieszanie i hejtowanie konkurenta.
  • Mina miną
    Ale skandaliczne slowa Macierewicza do dziennikarki to dopiero popis 
  • Oj zaraz skandaliczne. Przecież nawet nie powiedział "małpa w czerwonym".
  • Turturek powiedział(a):
    Oj zaraz skandaliczne. Przecież nawet nie powiedział "małpa w czerwonym".
    Świat się trochę zmienił od tego czasu.
  • edytowano luty 2022
    Ten filmik jest wyraźnie zmanipulowany, to nie jest twarz M. Morawieckiego. 
    Tylko  ktoś na poziomie pantofelka (jednokomórkowiec) może ten kit łyknąć.

    Dopisane.
    Zadałam sobie trud i porównałam obie sekwencje, zapodana przez Warzechę jest zmanipulowana.

    Proszę porównajcie, zrobiłam zrzuty; ja widzę wyraźną różnicę.





    Trudno wymagać i oczekiwać, aby premier w takich okolicznościach się uśmiechał.
  • Klarcia powiedział(a):
    Zadałam sobie trud i porównałam obie sekwencje,

    Zadaj sobie więcej trudu.
    15:17-15:18

    Screeny które zrobiłaś są tuż przed komentowanymi minami.
    Jedyną manipulacją jaką zauważyłem porównując obraz jest zwężenie jego formatu powodujące wyszczuplenie postaci. Być może przez to mimika wydaje się być bardziej kuriozalna. Co ciekawe przebitka na pomnik ma już normalne proporcje.

    Pytanie: No i co z tego!

    Każdy polityk odpowiednio często nagrywany ma w swoim portfolio idiotyczne grymasy czy gesty. Dla potomności zapisanego mam np. hailującego Borysa Budkę :) Bardziej jednak mnie interesuje rozliczanie polityków z ustaw, a nie z ich mimiki.



  • @Klarcia
    To kto zmanipulował material na oficjalnej stronie archiwum tvp? 
  • kociara powiedział(a):
    @Klarcia
    To kto zmanipulował material na oficjalnej stronie archiwum tvp? 
    Na pewno Tusk!
    Podziękowali 1kociara
  • kociara powiedział(a):
    @Klarcia
    To kto zmanipulował material na oficjalnej stronie archiwum tvp? 
    Jeszcze raz, uważnie porównaj, podane przeze mnie screny z TVP i to, co podał Warzecha. W wydaniu TVP premier jest po prostu z poważną miną, zamyślony. Później wyraża zdziwienie na coś, co powiedział A. Macierewicz. Ale nie ma tam absolutnie agresji. Zresztą K. Wyszkowski, który tam był, mówi, że Warzecha wrzucił sekwencje podrobione.
  • @Klarcia
    Nie bzdurz
    To Ty sobie obejrzyj jeszcze raz material ze strony nadawcy i nie wymyślaj. 
    To właśnie twoje screeny są manipulacja, bo nie uwieczniają momentu, naki tam faktycznie byl
    Ta twoja miłość do rzadu totalnie cie zaślepia
  • Klarcia powiedział(a):
    W wydaniu TVP premier jest po prostu z poważną miną, zamyślony.
    screen z materiału TVP zrobiony własnoręcznie i bez żadnej modyfikacji


  • a jaki czas upłynął od wydarzenia do pokazania tego materiału?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.