Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Róża za dzieci chrzestne potrzebuje 3 osób

Jak w temacie :) Czy znajdą się trzy osoby do wsparcia róży za dzieci chrzestne, do wzięcia w modlitewna opiekę swoich chrześniaków? Róża się bardzo boryka, obecnie 9 osób chce uciągnąć cały Różaniec ale brakuje, no brakuje ludzi. 
Chodźcie poratować, bo aż szkoda, żeby takie dobre dzieło miało tak pod górke. Proszę w imieniu wszystkich dzielnych uczestniczek <3 
Podziękowali 1Klementyna

Komentarz

  • edytowano marzec 2022
    To może ja - masz wolną 5 chwalebna? 
    Podziękowali 1Klementyna
  • @Agmar! No pewno, że mam! Już się robi! :)
  • Serdecznie zapraszamy
  • Już się ucieszyłam że się ktoś zgłosil :D
  • A tu taki zawód...
  • Takie forum duże na pewno się tu zaraz ktoś znajdzie! :) Nie dajcie się długo prosić. Dzieci są przyszłością narodu. Są dzieciaki za które nikt się nie modli, dzieci które wprawdzie zostały ochrzczone ale potem jakoś to tak idzie bokiem...rodzice przestają chodzić do kościoła i dzieci są bardzo osamotnione w swoim wzrastaniu w wierze. 
    Może jest tu ktoś z wolnymi mocami przerobowymi i dołączy do wspólnej modlitwy o te dzieci, o dzieci o których wszyscy w rodzinie zapomnieli i zostawili na placu boju, bo to życie jest prawdziwym bojem o życie wieczne.
     
     
  • Tutaj jest wątek w którym można dołączyć do Róży za dzieci chrzestne: http://wielodzietni.org/discussion/29138/roza-św-jana-pawla-ii-za-dzieci-chrzestne-czerwiec-2016#latest
    Jakby ktoś chciał się modlic za dzieci w ogóle to też zapraszam, nie jest powiedziane że to musi być za dzieci chrzestne. Więc kto nie ma jeszcze chrześniaka bądź chrześnicy( moja babcia mówiła: trzymańca, trzymanicy) - niech przyjdzie i dołączy w modlitwie za dzieci ochrzczone za które nie modlą się ani ich chrzestni, ani rodzice.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.