Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Historia jednego zdjęcia czyli ostrzeżenie przed Matką Kurką

edytowano marzec 2022 w Ogólna
https://apnews.com/article/russia-ukraine-health-europe-c0f2f859296f9f02be24fc9edfca1085?utm_source=Twitter&utm_campaign=SocialFlow&utm_medium=AP

W Mariupolu zmarła ciężarna ranna podczas rosyjskiego ataku na oddział położniczy. Kilka dni temu jej zdjęcie obiegło media.

Ostrzegam przed blogerem zwanym Matka Kurka, vel Piotr Wielgucki (twitter) vel Polska Chata (na jutobie)
Ten suk...n uważa że wojna jest ściemą, a zdjęcie z tą kobietą było pozowane 




Komentarz

  • A to nie Ty pisałeś:

    Prayboy powiedział(a):
    I zdjęcia są ewidentnie pozowane znam się na tym.


    To w końcu znasz się, czy powtarzasz po Wielguckim?



    Podziękowali 1Pioszo54
  • edytowano marzec 2022
    Turturek powiedział(a):
    A to nie Ty pisałeś:

    Prayboy powiedział(a):
    I zdjęcia są ewidentnie pozowane znam się na tym.


    To w końcu znasz się, czy powtarzasz po Wielguckim?



    właśnie nie powtarzałem ale jak się okazuje - nie znam się, on nadal brnie w kłamstwo
    Podziękowali 1Klarcia
  • To zamiast pisać w tytule wątku ostrzeżenie przed Matką Kurką, lepszym byłoby danie zwykłego "pomyliłem się". Zwłaszcza że jak napisałeś
    Prayboy powiedział(a):
    Ten suk...n uważa że (...) zdjęcie z tą kobietą było pozowane

    Mocne słowa na kogoś kto przed chwilą pisał to samo.

  • Jak dobrze ze w kazdym temacie Prayboy glosisz prawde.
  • edytowano marzec 2022
    cóż, sam niestety przez chwilę złapałem się na te kłamstwa, ale w odróżnieniu od wielu innych mam odwagę przyznać się do  tego. Nie uważam że powinienem dokonywać samobiczowania w tytułach wątku. Wyznawcy tego kłamcy idą nadal w zaparte.

  • A gdzie matka kurka o tym pisała? 
  • To facet :+) na Twitterze.
    Podziękowali 1kociara
  • Tam gdzie pisze o jednych noszach?
  • Prayboy powiedział(a):
    Nie uważam że powinienem dokonywać samobiczowania w tytułach wątku.
    Nie o to chodzi.
    Chodzi o to, że zamiast sprostować swoja pomyłkę, zrzuciłeś wszystkie błędy na trolla internetowego dodatkowo obrzucając go inwektywami. Nie fajnie to wyszło.
  • Prayboy powiedział(a):
    To facet :+) na Twitterze.
    No toc wiem
    Kurcze, nie mogę założyć konta na TT 
  • Turturek powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Nie uważam że powinienem dokonywać samobiczowania w tytułach wątku.
    Nie o to chodzi.
    Chodzi o to, że zamiast sprostować swoja pomyłkę, zrzuciłeś wszystkie błędy na trolla internetowego dodatkowo obrzucając go inwektywami. Nie fajnie to wyszło.
    przecież sprostował pośpiesznie w tym samym wątku - napisał, że to ruska ustawka
    :)
  • edytowano marzec 2022
    No właśnie, nadal ustawka.
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Nadal
    Screen z dzisiaj

  • Ten facet ma jakieś zaburzenia, albo na putinowskiej farmie trolli pracuje.
    Ja go już dawno na TT zablokowałam.
  • Ma strasznie nadmuchane ego. Te jego filmiki na jutubie przed kominkiem w skórzanym fotelu. 
  • Ja go pamiętam od czasów gdy "kaczorów zwalczał"; podobne brednie na ich temat wypisywał.
    Później już PiS mu się podoba; i zaczął jeździć po Tusku. Następnie za punkt honoru wziął sobie zniszczenie Owsiaka. Gdy przyszła pandemia i wprowadzono obostrzenia, rząd popadł w niełaskę, a facet wypisywał takie brednie o "plandemii", że go zablokowałam, co by mi się pod nogami nie plątał.
    Podziękowali 1Prayboy
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.