Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Twarz pedofila

edytowano luty 2009 w Ogólna
image

Biegli psychiatrzy stwierdzili, że Daniel Klejna wykazuje cechy pedofilii i sadyzmu.
«1

Komentarz

  • Do zabójstwa doszło w maju 2006 roku. Zbrodnia wstrząsnęła opinią publiczną w całym kraju. Mieszkańcy niewielkiej podwałbrzyskiej miejscowości chcieli nawet dokonać samosądu na Klejnie. Uczestniczyli w poszukiwaniu chłopca. źródło
    ...żeby policji zawsze się tak spieszyło...


    tanieleczenieid4.png

    Zanim ktoś zacznie pisać jakieś sentymentalne teksty o karze śmierci, niech zajrzy do Pisma Św. i do Katechizmu Kościoła Katolickiego.
  • można i tak jeszcze taniej

    1234261423116.JPG
  • E tam... Uciąć wacka wraz z jajkami. Jak będzie do końca życia sikał na siedząco będzie mu bardziej przykro niż jeśli by umierał przez 2minuty czy nawet kilka godzin.

    P
  • A to ok :cool:
    P
  • Ech... dawne dobre czasy...
  • Forum fundamentalistów katolickich???
    Jakie emocje każą wam pisać takie teksty?
    Jestem za sprawiedliwą karą, ale odrzucam wasze metody!
  • Rozumiem, że jeśli ktoś by gonił z nożem Twoje dziecko to byś z nim rozmawiała zamiast do niego strzelić. Fajno. Jest coś takiego jak obrona konieczna. Słyszałaś? Obrona konieczna przed przyszłymi atakami na niewinnych. I aborcja jest atakiem na niewinnych i pedofilia, w wykonaniu takiego degenerata jak pan ze zdjęcia. BTW, Ty chyba rzeczywiście nie udajesz...

    P
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]

    Za starych, dobrych czasow, bandytow, zboczencow i bluzniercow sie kamienowalo, co w niczym nie podwazalo przykazania.

    Jak sobie chcesz porzucać, to proponuję śnieżki. I do celu, a nie do ludzi!
  • I jeszcze do starych czasów - trafiłem na liczbę 2301417. To podobno ( może obrońcy życia potwierdzą) osób zabitych przez Boga w Biblii. Jeśli doliczymy (szacunkowo) mieszkańców ziemi w potopie, to zrobi nam się jakieś 33 miliony. Więc o jednego pedofila, nie musimy się martwić Źródło po angielsku
  • przykazanie brzmi "nie zabijaj".
    Ja tylko w kwestii formalnej przykazanie brzmi: Nie dopuszczaj się morderstwa.
  • Naturalnie. Przecież Kościół dopuszcza stosowanie kary śmierci.
  • Ja jestem za karą śmierci! Jestem przeciwny bezmyślnemu zabijaniu! Jestem przeciwny zabijaniu przez podjudzony tłum! I jestem przeciwny samosądom! Czy nie przypomina wam to historii z przed 2000lat ??
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Osa, zloz pozew przeciwko Panu Bogu, najlepiej w Ameryce, moze zasadzi jakies odszkodowanko? A zrodel w obcych jezykach nie zamieszczaj, bo ja koltun ciemny jestem i w obcych jezykow nie znam ni w zab ni w oko.

    T:bigsmile:

    Już taki proces był patrz tu>>>>>>>>>>>>>>>>

    http://www.youtube.com/watch?v=7tgTd6be44I
  • Piję do czegoś innego! Bóg może zabijać milionami, a nam nic do tego! Taka jego wola! Ale jak ludzie zaczynają decydować o życiu i śmierci, to budzi to mój sprzeciw, szczególnie, jeśli to ma być śmierć na pokaz.
  • Osa nie możesz zdecydować się na konkretną płeć?
  • niewierzący i ultrasi katoliccy są za karą śmierci...
    Ja w kwestii formalnej: Niewierzący w ewolucję?
  • [cite] Werka:[/cite]I tu mamy kolejny przykład, w którym skrajne obozy się łączą: niewierzący i ultrasi katoliccy są za karą śmierci...

    pozdro od ultrasów

    http://tomekgks.wrzuta.pl/film/5XglItG6IX/oprawa_meczowa
  • Gdyby ewolucję można było udowodnić, to byś nie musiał uciekać się do poniżania swoich oponentów. Jakość argumentów też jest argumentem.
  • Faktem niepodważalnym jest to, co możemy zaobserwować, czyli mutacje w obrębie jednego gatunku. Nic więcej.
  • to jest fakt niepodważalny...
    No to zdecyduj się wreszcie.


    Zgadzam się z Kanclerzem
    Ty znasz moje obowiązki,
    mą rzetelność w zbożnym dziele.
    Smutne czasy! Jakże trudno
    dziś bocianią nieść ideę.

    Tak się składa, że ostatnio
    nisko latam nad szkołami,
    słucham, o czym plotą dzieciom...
    mówią: bujda z bocianami!

    Stare prawdy małym dzieciom
    tylko głupcy zmieniać mogą!
    Bociek Kanclerz wie najlepiej,
    co ma w dziobie, i dla kogo!
  • Podobieństwa są akurat argumentem przeciwko ewolucjonizmowi, bo jeżeli gatunki by mutowały w inne gatunki, to po kilku rundach powinny być totalnie różne. Potwierdzają natomiast istnienie Stwórcy, który stworzył organizmy żywe podobne do siebie jako Jego dzieła.

    Skamieliny nie przynoszą natomiast żadnej wiedzy o stadiach pośrednich, a co najwyżej o gatunkach, które kiedyś żyły i wyginęły.
  • Ale z tym mocznikiem to sobie jednak Stwórca zażartował z wielkich naukowców. :)
  • ...podobno także lepiej unikać przeciągów.
  • Jeżeli zostawię owoce z cukrem i wodą, to z nich powstanie wino
    Mówisz że trzeba dodac owoce i cukier...? Ale po co?
  • Mutacji wewnątrzgatunkowych są tysiące. Gdyby gatunki mutowały między sobą, to powinny istnieć różnorakie kombinacje cech. Tymczasem mamy skończoną liczbę gatunków, które między sobą różnią się w istotny sposób.

    Latimeria nie jest trzonopłetwa, tylko mięśniopłetwa. Źle ją sklasyfikowano.

    Na temat ontogenezy napisałem już wyżej mówiąc o podobieństwach.
  • [cite] Lukasz:[/cite]Osa nie możesz zdecydować się na konkretną płeć?
    A masz jakiś problem z płcią? Kobiety nie wypada obrazić, facetowi można nawrzucać? A może uważasz może, że kobiety nie powinny brać udziału w dyskusjach? I żeby zamknąć osobiste wycieczki jestem 100% heteroseksualnym mężczyzną.

    A dyskusja o ewolucji powinna się raczej toczyć w w tym wątku. Ale Maćka nie przekonasz
  • A może uważasz może, że kobiety nie powinny brać udziału w dyskusjach?
    Powiedz mi, czy ja sie Ciebie czepiam?
  • Droga Oso, temat ewolucji pojawił się w wątku o pedofilach za sprawą Marka. Dziękuję za uwagę.
  • @Taw: Cytowałem Lukasz-a i do niego są skierowane moje uwagi. Uważam,że pytanie o moją płeć ( a tak zrozumiałem pytanie Lukasz-a) było nie na miejscu i nic nie wnosi do dyskusji. I żeby uniknąć pytań, zdradziłem swoją orientację seksualną. Dodam również, że jestem ojcem, aby uniknąć zarzutów,że nie mam dzieci i bronię pedofila. Nie bronię go!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.