Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

świnka Peppa promuje LGBT

Popularny brytyjska bajka dla dzieci „Świnka Peppa” po raz pierwszy stała się platformą promocji tzw. związków LGBT. W ostatnim odcinku animacji widzom przedstawiona została bohaterka, która „mieszka z mamusią i drugą mamusią”.

https://pch24.pl/mieszkam-z-mamusia-i-druga-mamusia-swinka-peppa-promuje-sodomie/

Admin - szybko zmieniaj nicka i obrazek !

Komentarz

  • Ale Daddy Pig jest hetero.


    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • Mieszkam z mamusią i drugą mamusią. Jedna jest lekarzem, druga gotuje spaghetti

    to jak u nas, żona jest lekarzem a ja gotuję spaghetti, czyli też jestem mamusią.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Słyszałam interpretacje, że tatuś świnka jest złym przykładem dla dzieci. Jest za gruby, niezdarny i to mama wygrywa maskotki w konkursie siłowym w wesołym miasteczku a nie on. 
    Tak czy siak Peppa też wylądowała u mnie na czarnej liście... Zainwestowałam w pakiet Tytusa Romka i Stonka i Kajko i Kokosza, można czytać komiksy albo posprzątać pokój. Od początku wakacji komputer ma hasło i albo oglądamy coś razem albo nie oglądamy, co w konsekwencji wygląda tak, że nie oglądamy bo nie ma czasu. Bo jak czas jest to towarzystwo woli jednak iść do lasu albo na plac zabaw.
    Podziękowali 3Pioszo54 zbyszek Klarcia
  • Bekowe są te niektóre wątki 
  • Prayboy powiedział(a):
    Mieszkam z mamusią i drugą mamusią. Jedna jest lekarzem, druga gotuje spaghetti

    to jak u nas, żona jest lekarzem a ja gotuję spaghetti, czyli też jestem mamusią.
     :D  :D :D   
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.