Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Transseksualność na siłę

Jeden zaburzony dzieciak potrafi wprowadzić destrukcję w całej klasie. Ministerstwo nie pomaga w zwalczaniu ideologii LGBT w szkołach, która niszczy dzieci, oferując im już nie tylko „kulturową zmianę płci”, lecz także amputacje piersi i terapie hormonalne. To zagłada dla całego społeczeństwa i Zachód zaczyna to rozumieć.

Podziękowali 1Klarcia

Komentarz

  • Smutno mi się robi, jak z "zaburzonego dzieciaka" robi się zagrożenie dla całej klasy. Bo tak naprawdę on jest głównie ofiarą i na jego problem powinno się patrzeć szerzej. Bo przecież nie ten dzieciak broni innym dostępu do pożytecznej wiedzy. Np dlaczego nie można kupić książki Josepha Unwina "Seks i kultura"? Lub jakąś inną książkę ostrzegającą przed zgubnym wpływem seksu (seksualizacji)? Przy okazji wyszłoby jak zgubne w skutkach jest zaniedbywanie rodziny. A to ujawniło kolejną plagę niszczącą młodzież, czyli pracoholizm rodziców. 

    Ileż transów po zmianie płci nadal czuje się zagubionych? A potem nie można już wrócić do poprzedniego stanu rzeczy. Czy karze się osoby które krzywdzą tak tą młodzież? W niej się widzi zagrożenie, bo tak najprościej jest.

    Plusem jest że wyszedł podręcznik Roszkowskiego. Tam można przeczytać, że taki ruch jak lgbt jest powtórką z przeszłości. Kto się za tym kryje i jakie przyniósł owoce w przeszłości. Bezradność wobec lgbt i innych wynaturzeń ma swoją przyczynę w obecnym zakłamaniu. Lub jak kto woli we współczesnej cenzurze i propagandzie, która jest silniejsza niż za komuny. Silniejsza w działaniu, bo bardziej zakamuflowana i posługująca się nowoczesną technologią. Polecam książki na ten temat. O chociażby ten podręcznik. 

     
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano październik 2022
    Podziękowali 1DaddyPig
  • Na tym przykładzie widać jak wadliwe instytucje zastępują rodzinę. Normalnie rozwijająca się dziewczyna, otoczona "fachową" opieką psychologów, psychiatrów, lekarzy oraz specjalistów lgbt i innych ideologii, zaczyna myśleć że jest facetem. A potem zabieg jeden, drugi i zero odpowiedzialności za konsekwencje. A skrzywdzonych jest miliony, jak nie miliardy. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • A jeszcze wczoraj słyszałem oburzenie od młodzieży, że jak ja mogę czytać podręcznik Roszkowskiego. Oczywiście wiadomo co w nim jest napisane. Czytali obszerne fragmenty. Takie coś omijają szerokim łukiem. Nie chcą więcej słyszeć, że ja mógłbym nawet wziąć go do ręki. A tyle rzeczy, dzięki jego lekturze, mi się w głowie poukładało.
  • Mnie bardzo poukładała w głowie Historia Antykultury Krzysztofa Karonia. 
    Bardzo porządkuje obecnie panujący nieład. Wiadomo skąd się co wzięło. 
    Podziękowali 2Klarcia Biznes Info
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.