Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co lubią mężczyźni?

Komentarz

  • Czytałam kiedyś o badaniach, których wynik był taki, że kobiety o większym biuście są mniej inteligentne od tych z mniejszym. Czyli bogaci wolą inteligentniejsze, a biedni pełniejsze;)
  • makodorzyk powiedział(a):
    Slyszałam o wynikach  badań, w których generalnie mężczyźni z kultur bardziej pierwotnych w porównaniu do mężczyzn z naszych zachodnich cywilizacji byli mało zainteresowani kobiecymi piersiami jeżeli wogóle, a które to w naturze, wiadomo,  okresowo staja się większe w okresie ciąży i laktacji. Jeżeli już to woleli zdecydowanie mniejszy rozmiar ;) . Jasny sygnał, że kobieta nie jest "zajęta". 
    Możnaby się teraz zastanawiać czyje preferencje są bardziej prymitywne bogatych czy biednych ?

    no, dzisiaj zainteresowanie kobietą zajętą wymaga mimo wszystko mniejszych zasobów… by się zgadzało ;)
  • edytowano listopad 2022
    .
  • Tylko jako "duże" powszechnie określa się piersi do max. D/E. Anatomicznie (bez implantu) piersi o większych rozmiarach rzadko mają kształt zbliżony do "połówki kuli", tylko staje się on wydłużony - nieubłagana grawitacja +cienka skóra.

    Do tego naprawdę duże piersi (powyżej D/E) statystycznie rzadko występują u szczupłych kobiet.

    Powyżej D jest znacznie więcej rozmiarów niż poniżej ;)
    Podziękowali 1Aga85
  • joanna_1991 powiedział(a):
    Tylko jako "duże" powszechnie określa się piersi do max. D/E. Anatomicznie (bez implantu) piersi o większych rozmiarach rzadko mają kształt zbliżony do "połówki kuli", tylko staje się on wydłużony - nieubłagana grawitacja +cienka skóra.

    Do tego naprawdę duże piersi (powyżej D/E) statystycznie rzadko występują u szczupłych kobiet.

    Powyżej D jest znacznie więcej rozmiarów niż poniżej ;)
    Do brafitterki marsz ;) chyba że to wyjaśnienie dla panów...
  • Piersi D, E a nawet F to nie są duże piersi.
    Chyba bliżej im do standardowego rozmiaru w PL 
  • hipolit powiedział(a):
    Piersi D, E a nawet F to nie są duże piersi.
    Chyba bliżej im do standardowego rozmiaru w PL 
    Tylko nadal noszone najczęściej w standardzie 75b
  • Te panie są raczej szczupłe

  • M_Monia powiedział(a):
    Oczywiście. Panie wciskają się np w 80c, a powinny nosić 75 e lub f
    I to są średnie, piersi. 
    Albo 70g.
    Szaleństwo.
    Zawsze mnie intryguje, gdy panie dużo szczuplejsze niż ja noszą staniki o obwodzie, który są w stanie zdjąć przez głowę bez rozpinania, ale twierdzą że 80.
    Ja noszę 70. O rozmiarze miski zamilczę, bo w polskiej rozmiarówce nie ma.
  • Tak, skąd to znam że od zawsze mówiono mi że nosze rozmiar B. Dopóki nie przeczytałam.artykulu o zaniżaniu rozmiarów biustonoszy na korzyść obwodu.przez.Polki. I pewnego dnia.przymierzylam 70 C. I się okazało strzałem w dziesiątkę.
  • Ja wolę jak mój mąż interesuje się moimi piersiami. Preferencje pozostałych mnie nie wzruszają.
  • Ok, Wy mówicie o profesjonalnej rozmiarówce, ja o tej z sieciówki :) Wg. sieciówki powyżej E to są duuże rozmiary.

    Pewnie, że są szczupłe/chude panie z dużą miseczką w stosunku do reszty sylwetki, jednak znaczniejsze rozmiary występują statystycznie najczęściej u grubszych kobiet.
  • joanna_1991 powiedział(a):
    Ok, Wy mówicie o profesjonalnej rozmiarówce, ja o tej z sieciówki :) Wg. sieciówki powyżej E to są duuże rozmiary.

    Pewnie, że są szczupłe/chude panie z dużą miseczką w stosunku do reszty sylwetki, jednak znaczniejsze rozmiary występują statystycznie najczęściej u grubszych kobiet.
    Nie, po prostu w sieciowkach wiele rozmiarów jest niedostępnych, bo wymagają większej finezji w zakresie konstrukcji.

    I nie ma czegoś takiego jak "miseczka e". Miseczka e przy obwodzie 65 to zupełnie co innego niz e przy obwodzie 95.

    Ja przepraszam,  może bez sensu się mądrzę, ale dla mnie ta wiedza była niemalże zbawienna, może ktoś skorzysta ;)
    Podziękowali 1Aszna
  • A i tak duże cycki widać gołym okiem.
  • Skatarzyna powiedział(a):
    A i tak duże cycki widać gołym okiem.

    zależy od ilości dioptrii
  • Turturek powiedział(a):
    Skatarzyna powiedział(a):
    A i tak duże cycki widać gołym okiem.

    zależy od ilości dioptrii
    Oczywiście.
  • Fajny temat. Dowiedziałem się co kobiety myślą o piersiach.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.