Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • Jakim trzeba być kretynem żeby wymyślać tak długą nazwę ulicy. Przecież to do żadnych dokumentów się nie zmieści.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Ludzie nawet nie znają sobie sprawy z tego jak bardzo potrzebują Bożego Miłosierdzia. - gdzieś w Dzienniczku Siostry Faustyny.
  • Ale co ma do tego Maryla Rodowicz? 
  • Też miałam zapytać o co chodzi z Beatą Kozidrak i Marylą Rodowicz?
  • No i o czymś to świadczy...? Mało to oszołomów na świecie? Jeden taki mnie kiedyś na pielgrzymce przekonywał, że wstrzymywanie gazów jest bardzo niezdrowe i nie należy tego robić. I faktycznie, nie żałował sobie. Spotkałam już ludzi, którzy twierdzą, że poza wspólnota XYZ nie ma zbawienia, że czytanie pisma sw powinno być świeckim zabronione, że kobieta w spodniach grzeszy ... A dajmyż żyć tym braciom w spokoju...
  • joanna_1991 powiedział(a):
    Też miałam zapytać o co chodzi z Beatą Kozidrak i Marylą Rodowicz?
    Ksiądz ten kiedyś obraźliwie się wypowiadał o tych piosenkarkach w swoich kazaniach 
    Podziękowali 1joanna_1991
  • Widać nie ceni ich talentu.
    Podziękowali 1DaddyPig
  • DaddyPig powiedział(a):
    Byłam pewna, że to żart i nadal nie dowierzam. Na 90% obstawiam, że to fejk wyprodukowany przez lewactwo. Tam nie ma podpisów.
    Poza tym - świeckie władze w Polsce, nie mają prawa ingerować w rodzaj odprawianych Mszy i nie mogą nakazać lub zakazać proboszczowi celebracji Mszy św. w takim czy innym rycie.
    Nie mogą także przekazać klasztoru wraz z kościołem innemu podmiotowi katolickiemu.
  • joanna_1991 powiedział(a):
    Też miałam zapytać o co chodzi z Beatą Kozidrak i Marylą Rodowicz?

    Jak to co? Przecież to są "gorszycielki, osoby prowadzące wysoko niemoralne życie; wstyd i obraza boska".
  • AleksandraB powiedział(a):
    joanna_1991 powiedział(a):
    Też miałam zapytać o co chodzi z Beatą Kozidrak i Marylą Rodowicz?
    Ksiądz ten kiedyś obraźliwie się wypowiadał o tych piosenkarkach w swoich kazaniach 
    Akurat na kazaniu to nie było by obraźliwe. Duszpasterz ma prawo pouczać owieczki, o tym, co jest moralne, a co nie. Z punktu widzenia katolickiego księdza, obie panie mają fatalną reputację.
  • Ma prawo pouczyć ale nie w taki poniżający sposób.
  • Trzeba próbować zmieniać świat. Do odważnych świat należy.
    Ktoś zaczął mówić no possumus i to się nie podoba zwyczajnym katolikom.
    Dlaczego mam tolerować zmianę nazwy ulic na Banderę czy LGBTQI+ ?
    Niech się nazywa ks. Woźnickiego, a co tam, nawet go nie znam, ale jak dla mnie lepiej brzmi.
    Elbląg ma przegięcia w lewą stronę nawet w tych czasach nazwał rondo "Rondo Kaliningrad" teraz je zmienił.

    Podziękowali 1Klarcia
  • Tak Klarcia
    Oczywiście fejk
    Oczywiście lewactwo

    Proszę, tu masz koment z FB,który wyjaśnia procedure,jak możesz to sprawdzić-wiwc do dzieła. Tyle siedzisz i klepiesz więc wyklep dodatkowe pisemko i zwróć się do UM Poznań 

    (Nie umiem wstawić skrina,więc wklejam tekst)

    Przemysław Stocki  Nie jestem z misiów, ale pismo jest złożone w kancelarii, na dziennik, widać numer dziennika, rada miejska nadała sprawie numer, przewodniczący rady miasta zadekretował gdzie trzeba, proszę złożyć do UM Poznań wniosek o udostępnienie informacji publicznej i dostanie pan uwierzytelnioną kopię.
    Najśmieszniejsze jest to, że rada miasta będzie musiała teraz tę petycję urzędowo rozpatrzyć podczas jawnego posiedzenia (może pan się udać osobiście i pośmiać się), a następnie oopublikować rozstrzygnięcie w (chyba) Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego.

  • Można takimi pismami testować jak się radni zachowają w sprawie dajmy na to zmiany nazwy ulicy na ulicę Bandery. Wtedy się okaże ile ruskich onuc jest w Poznaniu. :D
  • zbyszek powiedział(a):
    Trzeba próbować zmieniać świat. Do odważnych świat należy.
    Ktoś zaczął mówić no possumus i to się nie podoba zwyczajnym katolikom.
    Dlaczego mam tolerować zmianę nazwy ulic na Banderę czy LGBTQI+ ?
    Niech się nazywa ks. Woźnickiego, a co tam, nawet go nie znam, ale jak dla mnie lepiej brzmi.
    Elbląg ma przegięcia w lewą stronę nawet w tych czasach nazwał rondo "Rondo Kaliningrad" teraz je zmienił.

    Chyba rzeczywiście nie znasz ks. Woźnickiego i tego co wyprawiał u Salezjanów w Poznaniu. Poznańscy lefebryści się od niego odcinają. A w sprawie samego księdza toczy się postępowanie o wydalenie ze stanu kapłańskiego. 
    Podziękowali 2Klarcia joanna_1991
  • Jestem zwolennikiem nadawania nazw osób, które już nie żyją.
    Jak widać żyjący mogą namieszać.
    Tak jest na przykład z Wałęsą.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.