Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pisarka Agnieszka Szpila zawiesiła rozmnażanie się

2»

Komentarz

• > A dasz cytat, bo nie znam tej wypowiedzi?

Jest w grafice na górze strony/
  • DaddyPig powiedział(a):
    > A dasz cytat, bo nie znam tej wypowiedzi?

Jest w grafice na górze strony/
    Ten cytat absolutnie nie potwierdza tego, co jej zarzucasz.
  • Ja rozumiem, że kobieta popiera aborcje jak jest matką chorych dzieci i jest jej ciężko i jest przemęczona. Naprawdę rozumiem stan przemęczenia. Wogole w takim trudnym życiu można mieć (co jest naturalne) najczarniejsze myśli..ale na prawdę nie wszystkie swoje myśli trzeba wygłaszać i promować.
    Podziękowali 2M_Monia Odrobinka
  • M_Monia powiedział(a):
    Kiedy ona się dowiedziała że ma chore córki? Pewnie nie po porodzie. Bo one wyglądają normalnie. Nie jest to zespół Downa który widać, tylko niepełnosprawność intelektualna którą widać dopiero w czasie kolejnych miesięcy ale częściej dopieto lat że dziecko jest do tyłu w stosunku do rowiesnikow. Jeszcze też rodzice łudzą sie jakiś czas że nadgonią. Poza tym często ludzie chcą mieć też zdrowe dziecko.

Tak jest matka 3 dzieci ale Wanda Nowicka tez, a walczy o aborcje. 
    Milena jest dodatkowo chora psychicznie; z niepełnosprawnością umysłową nie ląduje się w szpitalu psychiatrycznym na leczeniu.
  • kociara powiedział(a):
    Domyślam się,że jest radocha 
    Jest ruch na forum.
    Prawie jak za dawnych dobrych czasów.
    To działa.
    A to Stuhr,a to kaczynski,a to inne mniej lub bardziej ciekawe postacie.
    No tylko rączki zacierać 
    Już Ci mówiłam/pisałam wstrętna babo; spadaj stąd do sobie podobnych zdzir.

Do oburzonych Klarcinym komentarzem. 
    Czy nie widzicie, że ta szantrapa sobie kpi z nas, konserwatystów?
  • Klarcia serio?
    No błagam.
    Jeszcze nie dotarło,że te twoje bluzgi nie robią na mnie żadnego wrażenia?
    Natomiast twoje prostactwo i prymitywizm oraz wyjątkowe tolerowanie tego spowodowało,że mnóstwo wartościowych i wyjątkowych osób po prostu sobie stąd poszło.

• Naprawdę uważacie że jak ktoś urodził dziecko niepełnosprawne to ma prawo głosić powszechne prawo do aborcji? 

• Nie mam poczucia winy. Wszystkim nam jest trudno. Poczucie winy mogłabym mieć, gdyby Kajetan był jaki jest na skutek mojego działania albo jakiegoś zaniechania.
    Tak nie jest.
    Może bez sensu się modliliśmy, tak tu na forum mocno. Raz. Gdy walczył o oddech na OIOM jako wcześniak. Dwa, gdy połamany wisiał na wyciągu.
    Nie wiem.
  • @Skatarzyna dużo siły wam życzę 
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Odrobinka powiedział(a):
    Naprawdę uważacie że jak ktoś urodził dziecko niepełnosprawne to ma prawo głosić powszechne prawo do aborcji? 

Moim zdaniem - NIE.
    Równie dobrze można głosić prawo do zabijania dzieci upośledzonych, które już się urodziły.
  • kociara powiedział(a):
    Klarcia serio?
    No błagam.
    Jeszcze nie dotarło,że te twoje bluzgi nie robią na mnie żadnego wrażenia?
    Natomiast twoje prostactwo i prymitywizm oraz wyjątkowe tolerowanie tego spowodowało,że mnóstwo wartościowych i wyjątkowych osób po prostu sobie stąd poszło.

Absolutnie nie z tego powodu. 
    Podziękowali 2M_Monia Klarcia
  • Dokładnie z tego powodu
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • edytowano listopad 2022
  • Ja w sumie nie chce sobie wyobrazić jak ciężka musi być praca w zyciu nad niepełnosprawnymi dziećmi, ze matka popiera aborjce. Pewnie musi być jej bardzo ciezko
  • M_Monia powiedział(a):
    Kiedy ona się dowiedziała że ma chore córki? Pewnie nie po porodzie. Bo one wyglądają normalnie. Nie jest to zespół Downa który widać, tylko niepełnosprawność intelektualna którą widać dopiero w czasie kolejnych miesięcy ale częściej dopieto lat że dziecko jest do tyłu w stosunku do rowiesnikow. Jeszcze też rodzice łudzą sie jakiś czas że nadgonią. Poza tym często ludzie chcą mieć też zdrowe dziecko.

Tak jest matka 3 dzueci ale Wanda Nowicka tez, a walczy o aborcje. 
    Historię choroby swoich córek opisała w książce "Łebki od szpilki". Po ok. półtora roku zaczęły się przeróżne problemy, długo nie zdiagnozowane. A potem okazało się, że w okresie prenatalnym dzieci zachorowały na boreliozę. Tyle pamiętam .
  • edytowano listopad 2022
    No więc nie jest bohaterką która wiedziała, że ma chore płody ( bez urazy, po prostu nazwa dzieci w wieku prenatalnym i sytuacja gdzie jeszcze niedawno w Polsce można było dokonać aborcji) a mimo to donosiła.

Gdyby wiedziała o chorych dzieciach będąc w ciąży to może bym inaczej patrzyła na jej gadanie bzdur na temat świętości prawa do aborcji i to tej na życzenie. 

Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.