Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Homorodzicielstwo szkodzi dzieciom


„…rodzice lub informatorzy tej samej płci zgłaszali, że ich dzieci doświadczały„ określonych ”lub„ poważnych ”problemów emocjonalnych ponad dwa razy (2,3 razy) częściej niż rodzice lub informatorzy przeciwnej płci. Dla najbardziej restrykcyjnego testu, który obejmuje zarówno  SDQ i bezpośrednio zgłaszane poważne problemy emocjonalne, odsetek dzieci z trudnościami emocjonalnymi w rodzinach jednopłciowych spada do zaledwie 6,3%, ale odsetek porównawczy w rodzinach przeciwnej płci spada jeszcze bardziej, do 2,1%, w wyniku czego ryzyko  odsetek rodzin jednopłciowych jest jeszcze wyższy (2,9)… dzieci, których rodzic lub informator zgłosił zarówno wysoki wynik SDQ, jak i poważne problemy emocjonalne, 58% miało zdiagnozowane ADHD, 49% miało trudności w uczeniu się, a 7% miało  niepełnosprawność intelektualna; 72% miało jedno lub więcej z tych trzech”.

Komentarz

  • W moim odczuciu samo istnienie ruchu lgbt, demaskuje duży problem dotyczący mężczyzn. Samo to że na zachodzie co czwarta kobieta jest transem, czyli nie chce być kobietą, zmusza do myślenia. Ciekawie o duchowości mężczyzny jest napisane w: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/107656/lew-i-baranek-o-duchowosci-mezczyzny

    W książce tej opisane jest że aby mężczyzna mógł się rozwinąć, to na pewnym etapie musi pokonać w sobie kobietę, a potem pokonać w sobie geja. Ja wiem że bardzo to uprościłem i ktoś może mnie źle zrozumieć. Jednak bycie mężczyzną, który potrafi ochronić swoje ideały i dać ochronę najbliższym wymaga od niego podjęcia konkretnych działań, stoczenie niejednej walki. 

    Wiadomo że gejom należny jest szacunek. Niejeden człowiek pochyla się i stara zrozumieć punkt widzenia osób lgbt. Jednak trzeba nazwać po imieniu tych którzy za pomocą inżynierii społecznej próbują zrównać związki jednopłciowe z małżeństwem. Są to szkodniki, bardzo niebezpieczne dla społeczeństwa. Ich zabójczy dla relacji międzyludzkich wpływ, niejednego wpędził w depresje, czy próby samobójcze  
    Podziękowali 1Joannna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.