Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Polityk PO ukradł zdjęcie z sieci



1. Matka chorego dziecka umieszcza w sieci zdjęcie paragonu z apteki, aby podziękować darczyńcom za sfinansowanie leku.

2. Borys Budka z PO nielegalnie wykorzystuje zdjęcie do ataku na rząd.

3. Minister zdrowia wyjaśnia, że przy refundacji ten lek kosztuje 3,20 zł.

4. Apteka z Łowicza jest atakowana za to, że okrada klientów.

5. Matka dziecka wyjaśnia, że nie miała prawa do refundacji.

6. Właściciel apteki domaga się przeprosin od polityków PO.

Komentarz

  • No to nie wina apteki, ale ogolnie to gdyby mniej pieniedzy szło na TVP i ministrów, a więcej na właśnie refundację leków czy coś w ten deseń to żyłoby się lepiej.
  • Naprawdę byś chciała, żeby nie było mediów publicznych i żeby środki masowego przekazu dla Polaków były wyłącznie w rękach Niemców i Rosjan?
    Podziękowali 2Klarcia Turturek
  • @DaddyPig Nie o to chodzi. Media publiczne powinny być jak najbardziej. Problem polega na tym, że przy gigantycznej inflacji, różnorakich problemach stawia się m.in na dotowanie 2 miliardów złotych na media publiczne, które faworyzują jedną opcję polityczną. Za te pieniądze dałoby się zrobić wiele dobrego. 
    Podziękowali 1Izka
  • edytowano styczeń 2023
    To szeroki temat. Niestety w TVP jest miejsce na takie gnioty jak Córki Dancingu który to film przyprawia o odruchy wymiotne. Z bólem zapłaciłem właśnie abonament z 2023 rok, generalnie oceniam że poziom telewizji spada.
  • paulaarose powiedział(a):
    @DaddyPig Nie o to chodzi. Media publiczne powinny być jak najbardziej. Problem polega na tym, że przy gigantycznej inflacji, różnorakich problemach stawia się m.in na dotowanie 2 miliardów złotych na media publiczne, które faworyzują jedną opcję polityczną. Za te pieniądze dałoby się zrobić wiele dobrego. 
    Ty wiesz, ile kosztuje utrzymanie mediów publicznych. To nie tylko TVP1, TVP2 i TVP Info, ale i: TVP Kultura, TVP Polonia, TVP Sport.  Do tego stacje lokalne. No i Radio też.
    Polacy unikają płacenia abonamentu, a wpływy z reklam nie wystarczą. Potrzebne są grube miliardy.
    Niemcy abonament ściągają bez litości - za unikanie płacenia idzie się do więzienia. Płaci każdy, niezależnie od tego, czy posiada odbiorniki, czy nie. Dotacja rządowa to ponad 8 mld Euro, nie złotych.

    Media publiczne zawsze faworyzują stronę rządową, tak jest w całej Europie.
    A te 2 miliardy złotych podziel pomiędzy wszystkich potrzebujących - zobaczysz, jak niewiele przypadnie na osobę.
  • > stawia się m.in na dotowanie 2 miliardów złotych na media publiczne

    A wiesz dlaczego jest to dofinansowanie? Bo od 2007 roku Donald Tusk i PO prowadzili kampanię na rzecz zagłodzenia mediów publicznych i doprowadzili do spadku wpływów z abonamentu o połowę. Gdyby nie było tych dofinansowań, to media publiczne by upadły. Dlatego wracamy do mojego pytania.
    Podziękowali 2Malia Klarcia
  • > które faworyzują jedną opcję polityczną

    I dlatego na koncercie sylwestrowym byli artyści z tęczowymi opaskami? Chyba nie.
    Podziękowali 2Malia Klarcia
  • Dziś przez chwilę widziałam TVP. Najpierw trwały reklamy, z których przekaz był taki, że jedzenie jest drogie, więc lepiej kupić tanie suplementy na wszystko, a potem jakiś staaaary film się zaczynał, jakość obrazu beznadziejna. Dla kogo coś takiego jest wartościowe?
  • edytowano styczeń 2023
    Jest jednak trochę wartościowych rzeczy jak serial The Chosen i inne.
    Podziękowali 1paulaarose
  • edytowano styczeń 2023
    serial The Chosen jest za darmo w internecie, jakby co

    Podziękowali 1Prayboy
  • Beta powiedział(a):
    Dla kogo coś takiego jest wartościowe?

    Na innych stacjach takie same wartościowo treści, dlatego od wielu lat nie mam telewizora. Czasami jak u znajomych kawałek TVP czy TVN zerknę to mnie zgroza ogarnia i cieszę się że nie muszę tego oglądać.
    Podziękowali 4Pioszo54 Beta Aszna Ewasz
  • Turturek powiedział(a):
    Beta powiedział(a):
    Dla kogo coś takiego jest wartościowe?

    Na innych stacjach takie same wartościowo treści, dlatego od wielu lat nie mam telewizora. Czasami jak u znajomych kawałek TVP czy TVN zerknę to mnie zgroza ogarnia i cieszę się że nie muszę tego oglądać.
    Gdybyś mieszkał w Niemczech, to i tak byś płacił abonament.
    Swego czasu pytałam Kurskiego - dlaczego nie wprowadzą takich przepisów, jak w Niemczech? 
    Odpowiedziano mi: "Przełożenie tego rozwiązania na system polski, przede wszystkim z uwagi na brak jednej miarodajnej publicznej bazy gospodarstw domowych w Polsce nie jest możliwe".
    Był rok 2017 - należało jednak zmienić przepisy w tym kierunku.

    Ale nawet gdyby udało się ściągać abonament, to i tak media publiczne wymagają dotacji.
    Tak jest w całej UE.
  • @Turturek mnie przeraża, że ludzie to oglądają. Zastanawiam się czy robią to z wyboru, bo im się podoba, czy z "konieczności", bo nie ma nic lepszego.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.