Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zbiórka na pozwanie Sekielskich

edytowano styczeń 2023 w Ogólna


W październiku 2018 roku moje 55 letnie życie legło w gruzach w wyniku fałszywych oskarżeń o pedofilię. Za pomocą portalu pomagam. pl zwracam się do ludzi dobrej woli, którzy wrażliwi są na niesprawiedliwość i krzywdę ludzką. Bardzo proszę o pomoc w zorganizowaniu środków finansowych na obsługę prawną powództw cywilnych, które dzięki Waszemu wsparciu zamierzam wytoczyć Sekielskim, redakcjom, portalom, którzy fałszywie oskarżali mnie o przestępstwa pedofili.

Komentarz

  • "Od wyroku odwołał się Adam S. Jak poinformował w poniedziałek prezes łomżyńskiego sądu Jan Leszczewski, uniewinniając oskarżonego sąd odwoławczy uznał jednak, że jeśli zdarzenia objęte zarzutami miały miejsce, to działo się to wtedy, gdy pokrzywdzony miał już ukończone 18 lat. – I jako osoba pełnoletnia mógł decydować o swoim zachowaniu, czy chce, czy nie chce poddać się takim czynom."
  • "Jeśli miały"? A miały?
  • Malia powiedział(a):
    "Od wyroku odwołał się Adam S. Jak poinformował w poniedziałek prezes łomżyńskiego sądu Jan Leszczewski, uniewinniając oskarżonego sąd odwoławczy uznał jednak, że jeśli zdarzenia objęte zarzutami miały miejsce, to działo się to wtedy, gdy pokrzywdzony miał już ukończone 18 lat. – I jako osoba pełnoletnia mógł decydować o swoim zachowaniu, czy chce, czy nie chce poddać się takim czynom."

    Adam S. to ten ksiądz. Skąd ten cytat? Bo sens nie jest dla mnie jasny.
  • edytowano styczeń 2023
    Ja rozumiem to tak, że ksiądz został uniewinniony o zarzutu pedofilii ze względu na to że czynności seksualne które podejmował z nastolatkiem były w momencie ukończenia przez niego 18 lat. Sąd uznał że skoro chłopak był pełnoletni to mógł sam stanowić o sobie i podejmować świadome decyzje dotyczące jego pożycia z wyżej wymienionym księdzem.

    Sprawy uważnie nie śledziłam. Szczegółów nie znam. Uważam jednak, że seks uprawiany z nastoletnią osobą przez księdza  za niemoralny.Tak samo jak seks nauczyciela z nastoletnią osobą, która jest jego uczniem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.