Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

PO: Jeśli wygramy, Polacy będą musieli oddać pieniądze z 500+



Zagadka: komu Tusk musi spłacać długi naszym kosztem?

Komentarz

  • Tak czy tak będą musieli zwrócić lub zwracają już. Bo jak powiedział Mateusz Morawiecki - to jest na kredyt
  • Nic takiego nie powiedział.
  • Patrzymy na datę: 13 lipca 2016
  • DaddyPig powiedział(a):
    Patrzymy na datę: 13 lipca 2016
    No, ale jakie ma to znaczenie? Powiedział? Powiedział. A Ty twierdziłeś, że nie.
    Podziękowali 1Coralgol
  • A tu wypowiedź z 2022 roku:

    "Wygraliśmy wojnę z mafiami VAT-owskimi, stąd pojawiły się te zakopane - zdaniem naszych poprzedników - pieniądze, na politykę społeczną - powiedział premier Mateusz Morawiecki na pikniku rodzinnym w Stalowej Woli."
  • I dlatego jest wysoka w całej Europie?
    Podziękowali 1Pioszo54
  • DaddyPig powiedział(a):
    A tu wypowiedź z 2022 roku:

    "Wygraliśmy wojnę z mafiami VAT-owskimi, stąd pojawiły się te zakopane - zdaniem naszych poprzedników - pieniądze, na politykę społeczną - powiedział premier Mateusz Morawiecki na pikniku rodzinnym w Stalowej Woli."
    Ale po co to przytaczasz? Czy to zmienia fakt, że powiedział, co powiedział? 
  • Żeby pokazać, jaką beznadziejną stosujecie retorykę. Słowa sprzed 6 lat, wypowiedziane po półroczu rządów PiS, mają być uzasadnieniem tego, czym Platforma straszy dzisiaj. Bo to dzisiaj chcecie nam odbierać 500+ za wcześniejsze lata. Po co? Żeby spłacić długi u mafii VATowskiej?
  • DaddyPig powiedział(a):
    Żeby pokazać, jaką beznadziejną stosujecie retorykę. Słowa sprzed 6 lat, wypowiedziane po półroczu rządów PiS, mają być uzasadnieniem tego, czym Platforma straszy dzisiaj. Bo to dzisiaj chcecie nam odbierać 500+ za wcześniejsze lata. Po co? Żeby spłacić długi u mafii VATowskiej?
    No ale to Ty stosujesz beznadziejną retorykę - zakłamywania rzeczywistości. Ja się odniosłam wyłącznie do Twego wpisu na temat tego, że on nie powiedział czegoś,. co ewidentnie powiedział.  Czyli skłamałeś. Bo zaprzeczyłeś faktom, które są bardzo łatwe do znalezienia w przestrzeni medialnej. I dalej  zaprzeczasz. O pracy za miskę ryżu ten powiedział. I możesz go tłumaczyć na miliony sposobów, a mnie wyzywać od lewaków stosujących beznadziejną retorykę, ale nie zmienia to FAKTU, że padły z jego ust słowa, które Ty odrzucasz, bo są niezgodne z promowanym tu przez Ciebie wizerunkiem premiera - męża stanu..
    Podziękowali 1Coralgol
  • Tomasz powiedział(a):
    M_Monia powiedział(a):
    Będzie się odbijać bo spoleczenstwo się starzeje a nie z powodu 500+
    A kto chce się rozmnażać pod rządami Jarozbawa?
    No widać, że niewielu. Nigdy nie było tak słabego przyrostu naturalnego.
  • M_Monia powiedział(a):
    No to po co mówimy ze to wina 500+?
    A ktoś mówi? Ja na pewno nie. Akurat 500 plus chwalę. To jest akurat to posunięcie rządu, które uważam za bardzo dobry krok.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.