Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy Grot jest złomem? Cześć II

edytowano kwiecień 2023 w Ogólna
Konto skasowane na prośbę użytkownika.
«1

Komentarz

  • Znowu artykuł osoby co do której mam informacje o których wspomniałem. Całkowicie nierzetelny.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Tak się składa że z racji wykonywanej pracy mam dostęp do innych informacji i jesteś w błędzie. Żyj sobie w nim ale ja cierpliwe dementuję te fałszywki.
    Podziękowali 1Klarcia
  • "Po wspólnym szkoleniu polskich i ukraińskich specjalsów z karabinkiem Grot do Dowództwa Wojsk Specjalnych trafiła notatka"

    Czy masz jakiś dowód na to, że ta notatka w ogóle istnieje? Przecież każdy może o niej napisać, co mu ślina na język przyniesie. Tekst jest nieweryfikowalny.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Jeżeli ta notatka istnieje, to jest tajna. Dziennikarze Onetu nie mają prawa jej znać i jeżeli ją pozyskali, to w wyniku przestępstwa. Wolę zakładać, że kłamią, niż że nasi żołnierze sprzedają tajemnice wojskowe.
    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • Tomasz powiedział(a):
    Czyli negujesz fakt testów poligonowych przez naszych operatorów oraz prawdziwość lub istnienie samej notatki? Masz się za lepszego specjalistę od broni od POLSKICH  żołnierzy jednostek specjalnych? Fiu, fiu. :)
    Odnoszę się do artykułu na portalu którego właścicielem są Niemcy, to tylko słowa, słowa.
  • Trzeba być ostatnim naiwnym aby w czasie wojny i największych zbrojeń i kontraktów na broń od lat, nie zdawać sobie sprawy że jest walka o to kto,  i ile będzie produkował i sprzedawał broni. 
    Artykuł jest pisany na niemieckim portalu przez dziennikarza na niemieckiej pensji. 
    Masz się za człowieka samodzielnie myślącego. Wierzysz w każde słowo w internecie. 
    Podziękowali 2Klarcia Pioszo54
  • znam osobę autora i to mi wystarczy 
    co do internetu...
    jeśli myślisz że Polska jet wolna od artykułów na zlecenie mylisz się

    ARTYKUŁY NA ZLECENIE
    Innym zachodnioeuropejskim przykładem tego rodzaju „usługodawców”
    jest francuska firma Avisa Partners (wcześniej: iStrat). W październiku
    ubiegłego roku ujawniono, że masowo tworzy fałszywe profile w mediach społecznościowych, aby wpływać na opinię publiczną. Firma sama chwaliła się na
    swojej stronie internetowej, że jest w sta nie opublikować na zlecenie aż tysiąc
    artykułów prasowych miesięcznie w du żych mediach. Takie, niby dziennikarskie,
    artykuły opracowane przez agencję Avisa Partners na zlecenie dużych firm
    czy nawet rządów niektórych państw afrykańskich faktycznie pojawiły się
    w renomowanych francuskich mediach, jak: „Le Figaro”, „Les Echos”, „L’Express”,
    „Agora Vox”, „Huffington Post”, „Capital” czy na blogu Médiapart funkcjonują cym pod nazwą „Le Club de Médiapart”.
    Kiedy sprawa wyszła na jaw, ten ostatni wiodący lewicowy portal informacyjny wyliczył w swojej części blogowej aż 634 takich artykułów.
    Podziękowali 1Klarcia
  • na nic nie czekasz tylko wklejasz kolejne kłamstwa.
  • proces jak to w Polsce, może potrwać i 6 lat.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Trzeba być ostatnim naiwnym aby w czasie wojny i największych zbrojeń i kontraktów na broń od lat, nie zdawać sobie sprawy że jest walka o to kto,  i ile będzie produkował i sprzedawał broni. 
    Artykuł jest pisany na niemieckim portalu przez dziennikarza na niemieckiej pensji. 
    Masz się za człowieka samodzielnie myślącego. Wierzysz w każde słowo w internecie. 
    Cały czas odnosisz się ad personam do autora, którego próbujesz dyskredytować ze względu na właściciela Onetu. Kto jest właścicielem czasopisma, w którym ty pracujesz? 
    Skąd wiesz, czy wierzę w każde słowo w internetach? To TWOJE założenie. Jeżeli jesteś prawdziwym i dobrym dziennikarzem to odnieś się do TREŚCI materiału Onetu i metodycznie i merytorycznie obal wyniki testów przeprowadzonych nie przez redaktora Onet tylko POLSKICH żołnierzy. Nie reaguj jak pies Pawłowa, a właściwie Kaczyńskiego, który na każde krytyczne opinie w kierunku PiS czy ogólnie pojętej polskości reaguje ujadanie typu „Wina Tuska! Niemcy! Ruscy szpiedzy! …). 
    gdzie są wyniki tych testów pokaż mi je.
  • edytowano marzec 2023
    znowu ubliżasz, prowokujesz wyzywasz od psów. 
    to ja napiszę - Jesteś świnia na usługach Niemców. 
    Bo czemu nie.
    Podziękowali 2Klarcia Malia
  • miło, co?
    tak będziemy teraz rozmawiać
  • edytowano marzec 2023
    oczywiście przeczytałem, ten i wcześniejsze. nie ma tam żadnych dowodów. 
    Dlatego też fabryka skierowała sprawę do sądu.


  • spytaj Niemca to ci odpowie
  • możesz dalej wierzyć tej pani, ja mam swoje źródła i nie są to artykuły niemieckiego portalu
    Podziękowali 1Klarcia
  • To ci wszystko wyjaśni
  • Tomasz powiedział(a):
    To nie jest odpowiedź na zadane pytanie typu zamkniętego. Podpowiem. Tak, czy nie?
    Jest to odpowiedź
  • Zresztą to nie jedyny zmanipulowany artykuł dziennikarki o żandarmerii. W innych tekstach postępuje według tych samych schematów. Żemła prowadzi kampanię przeciw MON różnymi sposobami. Inne przykłady już wkrótce. Odkryjemy tym razem świat nie mobbingu, lecz lobbingu, przelotnych romansów oraz kolejnych afer. Dowiemy się jak Żemła starała się podważyć zasadność wprowadzania na wyposażenie polskiej armii karabinku Grot. Opowiemy o związkach komandora Walczaka z czeską zbrojeniówka i roli jaką w tym układzie odgrywa Żemła.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Identycznie z faktem, iż bohaterka Żemły została skazana w 2011 roku za składanie fałszywych zeznań. W pracy Anna zaś wielokrotnie naruszała regulamin. Kiedy sprawa rzekomego molestowania i mobbingu wyszła na jaw celowo przebywała na zwolnieniach lekarskich.
  • Ten artykuł zamyka dyskusję.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Tomasz powiedział(a):
    Nie rozumiesz słowa pisanego. Przykro mi. Albo rżniesz głupa. 
    Odpowiadam:
    Jej prasowe i internetowe artykuły, których jest sporo są faktycznie oparte zwykle na kilku pierwotnych tekstach. Powielane wiele razy stwarzają udają rzetelne dziennikarstwo śledztwa. W rzeczywistości są jednak oparte na domysłach i pomówieniach.
  • Także te artykuły które czytasz to śmieci :+)

  • edytowano marzec 2023
    Uparcie cytujesz jedno jedyne źródło prasowe, które jest niewiarygodne i skompromitowane.
    No ale to właśnie do takich jak ty jest skierowane, bezkrytycznych czytaczy internetu.
  • kolejne jej kłamstwo:
    https://www.gov.pl/web/obrona-narodowa/komunikat-mon-131

    MON ostrzega przed kłamstwami upowszechnianymi przez Edytę Żemłę.  Wbrew dezinformacji samochody dla MON kosztowały 13 mln zł, a nie 35 mln zł.
    Ponieważ kłamstwa rozpowszechniane przez EDYTĘ ŻEMŁĘ przywoływane są także przez inne media (np. Radio Zet) MON informuje, że występuje wobec tych wszystkich instytucji oraz osób publicznych z pozwem sądowym.
  • to wystarczy aby całkowicie całkowicie skompromitować "rewelacje" które bezmyślnie i uparcie wklejasz.
  • Nie mam dostępu do takich informacji a nawet gdybym miał to nie podałbym ich publicznie.
  • Jeżeli tak to żadnej notatki być nie musi. Z powodów które wymieniłem. Druga opcja jest prawdopodobna bo jeśli raz już skłamali i mają proces to jakie to ma znaczenie czy dołożą drugie kłamstwo na ten sam temat.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.