Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Papież Franciszek AI

Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Nawet jeśli to by było prawdziwe zdjecie to nadal nie rozumiem co jest z nim nie tak? 


  • Trzeba policzyć, czy ma sześć palców i trzy nogi.
  • edytowano marzec 2023
    Tomasz powiedział(a):
    To jak reklama Balenciagi. :)
    Kogo ? I czemu jak reklama ? Słabe to o tyle że papieża to raczej stać na coś bardziej eleganckiego ale poza tym dalej nie rozumiem oburzenia 
  • Agmar powiedział(a):
    Nawet jeśli to by było prawdziwe zdjecie to nadal nie rozumiem co jest z nim nie tak? 

    nie chodzi o treść zdjęcia a o to, że coraz trudniej będzie odróżnić informacje prawdziwe od fałszywych

    Podziękowali 2Agmar Nika76
  • Akurat jeśli chodzi o zdjęcia, to fotomontaże istniały od początku fotografii. 
    Podziękowali 1malagala
  • Teraz czekamy na AI, które będzie odróżniać obrazki AI od zwykłych  B)
  • A stylówka ze zdjęcia super, naprawdę mi się podoba! Szkoda, że mnie nie stać na balenciage.
  • Wilfrid powiedział(a):
    Akurat jeśli chodzi o zdjęcia, to fotomontaże istniały od początku fotografii. 

    owszem, ale trzeba było mieć ku temu jakiekolwiek umiejętności, a teraz stworzenie czegoś takiego jest banalnie proste
  • malagala powiedział(a):
    Teraz czekamy na AI, które będzie odróżniać obrazki AI od zwykłych  B)

    Nauczyciel angielskiego mojego Męża opowiadał mu, że zadał uczniom do napisania esej. Kilka z prac wydała mu się podejrzana - zupełnie pozbawione błędów, lub z tylko jednym rodzajem błędów, jakby ktoś specjalnie "poprawił" całą pracę usuwając np. końcówkę "s" z liczby mnogiej rzeczowników...

    Prace były też napisane w takim specyficznym stylu więc nauczyciel szybko domyślił się że ma do czynienia z AI. Uczniowie nie przyznali się, więc skopiował te prace do czatu GPT pytając czy to on te prace wygenerował - w przypadku prac podejrzanych odpowiedź była twierdząca, w przypadku prac niepodejrzanych - przecząca.
    Podziękowali 1malagala
  • Haha, AI ma przy tym wszystkim doskonałą pamięć :D  Ciekawe, czy można go poprosić, żeby wygenerował tekst, ale ze gdyby go ktoś pytał, to żeby nie mówił o tym :D
    Podziękowali 1Joannna
  • Słyszałem że ai zastąpi wysłużoną szklaną kulę  B)
  • edytowano marzec 2023


    Akurat Elona Muska bardzo cenie za to co zrobił z tt. Ciekawe jest także to, że działał w kierunku pokoju na Ukrainie, co nie podobało się prezydentowi Zełenskiemu.

    edit: Papież Franciszek także pragnie zakończenia wojny na Ukrainie. Dziwne że ai mu jakiś rogów, ogona, czy innych diabelskich atrybutów nie dodała  >:)
  • Oj naiwna. Grupa globalistów trzyma się razem.
    Ukraina zależna jest od dostaw broni z zagranicy.
    Od rozpoznania jakie zapewniał Musk z pomocą jego satelitów.
    Wojna na Ukrainie jest podtrzymywana tak długo jak będzie potrzebna.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.