Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowa książka Tomasza Terlikowskiego pod optymistycznym tytułem...

Komentarz

  • edytowano marzec 2023
    Nie oceniać książki po okładce. 
  • Rozumiem że to wygasanie nie dotyczy Kościoła Bożego?  B)
  • Dotyczy "mojego Kościoła".
  • Zacytowałem słowa z okładki.
  • Terlikowski to ciekawy autor. Można się z nim nie zgadzać, uważać, że przesadza ale sądzę, że wie co pisze, jest kompetentny i chyba wierzy w swoje poglądy. Szkoda tylko że takiego posłuchy nie ma np. X Isakowicz-Zalewski
  • Tomasz Terlikowski nie jest dla mnie wiarygodny. To siewca plotek i zamętu publicznego. Nie interesuja mnie jego opinie na temat wygaszania Kościoła. 
  • Odbieram go jako czlowieka bezmyslbego, ktory szczerze mowi to, co myśli. Mie bierze pod uwage, ze to tylko jego myśli ani efektu swoich slow. Malo w nim przebieglosci.
  • Tomasz powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    Tomasz Terlikowski nie jest dla mnie wiarygodny. To siewca plotek i zamętu publicznego. Nie interesuja mnie jego opinie na temat wygaszania Kościoła. 
    Co ty pleciesz? Do niedawna był naczelnym katolikiem kraju. NPR i te rzeczy.
    A co robił w 2007 roku? Możesz nie wiedzieć, bo jesteś młody. Był naczelnym katolikiem świeckim występującym przeciwko bpowi Wielgusowi. A potem wszędzie w Kościele widział/widzi pedofilstwo. Przepraszam, ale robi mi się niedobrze.
  • Tomasz powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    Tomasz Terlikowski nie jest dla mnie wiarygodny. To siewca plotek i zamętu publicznego. Nie interesuja mnie jego opinie na temat wygaszania Kościoła. 
    Co ty pleciesz? Do niedawna był naczelnym katolikiem kraju. NPR i te rzeczy.
    A co robił w 2007 roku? Możesz nie wiedzieć, bo jesteś młody. Był naczelnym katolikiem świeckim występującym przeciwko bpowi Wielgusowi. A potem wszędzie w Kościele widział/widzi pedofilstwo. Przepraszam, ale robi mi się niedobrze.
    Znam kulisy odstrzelenia bpa Wielgusa. Za tym stoją ludzie, którzy chronili abp Paetza. 
    Łomatko! Jaki znawca - spec od plotek i oczerniania ludzi.

  • @Tomasz, czytałeś? Znasz kulisy?
  • Modnightwalker powiedział(a):
    Nie oceniać książki po okładce. 
    A po tytule?
    Pytanie czy to jego kościół.
    Cóż. Typowe. Córka skoczyła katolickie liceum i nabrał śmiałości gdy opuściła mury 
    Przedtem bał się co siostry powiedzą... kunktator.
  • Prayboy powiedział(a):
    Modnightwalker powiedział(a):
    Nie oceniać książki po okładce. 
    A po tytule?
    Pytanie czy to jego kościół.
    Cóż. Typowe. Córka skoczyła katolickie liceum i nabrał śmiałości gdy opuściła mury 
    Przedtem bał się co siostry powiedzą... kunktator.
    Ani po okładce ani po tytule. Po treści. Psychologiczne motywacje Terlikowskiego nie mają nic do rzeczy w kwestii merytorycznej. Może i pisze bo córka skończyła liceum ale liczy się co pisze i jak to uzasadnia. 
  • Prayboy nie jest dziennikarzem.
  • Bo to prawda.
  • Grafik to jest dyżurów a IT to taki stworek z filmu.
  • Iti go home, nie pamiętasz;+) ?
  • No mówię, iti
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.