Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wzrost zakażeń HIV o 100%

https://wykop.pl/link/7056099/szokujacy-wzrost-zakazen-hiv-jest-ich-o-niemal-100-wiecej-niz-rok-wczesniej
Wprawdzie za paywallem ten artykuł, ale jeśli jest prawdziwy to sytuacja jest bardzo poważna…

Komentarz

  • Od pielęgniarki w szpitalu wiem że mają po kilka przypadków miesięcznie.
  • edytowano marzec 2023
    Cóż. Imigranci niestety ( nie ich wina ale beznadziejnej opieki zdrowotnej na wschodzie). 
    Podziękowali 1Elf77
  • Skąd wiesz? Mówisz jak Jarosław.
  • edytowano marzec 2023
    Raczej wina rozluźnienia obyczajów u Polaków
  • Wilfrid powiedział(a):
    Skąd wiesz? Mówisz jak Jarosław.

    Jarosław tak nie mówi. Raczej Gadosław. ( Gadowski)
    Ale nie, to logiczne, HIV na wschodzie ( Ukraina, Rosja) to ogromny problem.
    Przyjechało dwa miliony ludzi to zwykła statystyka.
  • zbyszek powiedział(a):
    Raczej wina rozluźnienia obyczajów u Polaków
    Nie, nie jesteśmy bardziej rozpustni niż 10,20,30 lat temu.
  • Uważasz że przez rok staliśmy się rozpustnym narodem? 

  • Dane z Onetu, żeby nie było że od Kaczyńskiego
    Podziękowali 1Biznes Info
  • Te retrowirusy mogą okazać się strzałem w 10. Skan organizmu tym urządzeniem https://www.spooky2.pl/product/spooky2-generatorx/ pokazuje obecnie silne i nietypowe trafienia w zakresie wirusów. Nie wiedziałem co to. Zrobię reverse lookup ukierunkowany na retrovirusy. To chyba jakieś mutanty są, a nie typowy hiv. Odpowiednia diagnoza to połowa sukcesu
  • Na forum spookiego nie ma jakiegoś wielkiego poruszenia w związku z retrowirusami. Trochę  informacji o np: 

    Retroviruses are the core issue in all chronic illness, including autism, cancer, and Lyme.
    Treatment outcomes support this hypothesis. Active retroviruses degrade the immune system. All bacteria, moulds and parasites need to release bio toxins to make their stay comfortable in the host. Mercury and aluminium play a part of the issue. 
  • Najlepiej jednak zapobiegać. Tu porady ze stron rządowych:

    Przestrzegaj kilku zasad bezpieczeństwa

    • Zachowaj ostrożność, gdy ktoś się skaleczy.
    • Zabiegi kosmetyczne i tatuaże wykonuj tylko u wykwalifikowanych osób, w sprawdzonych miejscach.
    • Nie pożyczaj maszynki do golenia, szczoteczki do zębów i innych przyborów kosmetycznych.
    • Jeśli używasz strzykawek i igieł – upewnij się, że są sterylne.
    • Unikaj przygodnych kontaktów seksualnych, a jeśli takie Ci się zdarzą  - używaj prezerwatywy.
  • moze popularnośc tatuaży ma na to wpływ
  • nienawidzę tego

  • Tomasz powiedział(a):
    HIV to obecnie mały Pikuś. Wyizolowana infekcja HIV jest dość rzadka. Zwykle idzie w tryplecie z HCV i HCB. Leki na HCV i HCB są drogie a leczenie HIV przewlekłe. 
    W przychodniach, laboratoriach, wszędzie plakaty o konieczności przebadania się każdego, kto przed 1989 (jeśli dobrze pamietam) miał transfuzje krwi. Duży odsetek niestety dostało „prezenty” z krwią. 
    Leczenie osoby z Hcv (jeśli dostanie się do programu) to koszt ok 100-150 tys. A to dopiero początek, bo sam wirus jest w stanie bardzo namieszać w organizmie 
  • Tomasz powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    HIV to obecnie mały Pikuś. Wyizolowana infekcja HIV jest dość rzadka. Zwykle idzie w tryplecie z HCV i HCB. Leki na HCV i HCB są drogie a leczenie HIV przewlekłe. 
    W przychodniach, laboratoriach, wszędzie plakaty o konieczności przebadania się każdego, kto przed 1989 (jeśli dobrze pamietam) miał transfuzje krwi. Duży odsetek niestety dostało „prezenty” z krwią. 
    Leczenie osoby z Hcv (jeśli dostanie się do programu) to koszt ok 100-150 tys. A to dopiero początek, bo sam wirus jest w stanie bardzo namieszać w organizmie 
    Cena Harvoni i tak spadła. Początkowo 12 tygodni terapii kosztowało w Szwajcarii jakieś 62000chf. Obecnie chyba 24000. Wirus HCV zabija wątrobę latami. 
    Potem bywa konieczność jej przeszczepienia 
  • po zatruciu muchomorem już nie
  • czyli ile tabletek
  • Tomasz powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    HIV to obecnie mały Pikuś. Wyizolowana infekcja HIV jest dość rzadka. Zwykle idzie w tryplecie z HCV i HCB. Leki na HCV i HCB są drogie a leczenie HIV przewlekłe. 
    W przychodniach, laboratoriach, wszędzie plakaty o konieczności przebadania się każdego, kto przed 1989 (jeśli dobrze pamietam) miał transfuzje krwi. Duży odsetek niestety dostało „prezenty” z krwią. 
    Leczenie osoby z Hcv (jeśli dostanie się do programu) to koszt ok 100-150 tys. A to dopiero początek, bo sam wirus jest w stanie bardzo namieszać w organizmie 
    Cena Harvoni i tak spadła. Początkowo 12 tygodni terapii kosztowało w Szwajcarii jakieś 62000chf. Obecnie chyba 24000. Wirus HCV zabija wątrobę latami. 
    Potem bywa konieczność jej przeszczepienia 
    Po wyeliminowaniu patogenu wątroba potrafi się sama zregenerować. Nawet ze stanu znacznych zniszczeń. 
    No nie po wszystkich zniszczeniach potrafi się dźwignąć. 
    Wirus siedzi latami, często nie ma objawów żadnych. Tryb życia noe zawsze pomaga tej wątrobie. 

    Podziękowali 1Klarcia
  • Prayboy powiedział(a):
    czyli ile tabletek
    Internety podają, ze 6g czyli 12 tabletek po 500mg albo 6 tysiączek. Niewiele. 
    A jak sobie przypominam, to cały covid trąbiono, ze tylko paracetamol należy spożywać 
  • >Wirus HCV zabija wątrobę latami. <

    Ale już jest na to nowa, skuteczna terapia. Byłam w ostatnim stadium marskości wątroby, nie chciałam się zgodzić na leczenie Interferonem. Mojej córce powiedziano, że mam przed sobą ok. 6 mies. życia.
    W roku 2007 kupiłam miejsce na grób, w Krościenku.
    Gdy Myszaty chorował, w klinice powiedziano mi, że jest już najnowsza terapia zabijająca tego wirusa. Dostałam skierowanie, podjęłam leczenie - po trzech miesiącach było po chorobie. Wątroba się zregenerowała i wszystko jest O.K. 
    Przeciw HIV nie ma skutecznej terapii, trzeba łykać garściami tabletki, które nieco przedłużają życie.
  • Jak nazywa się ta terapia? 
  • Gdzieś czytałam że w szczepionkach na covid jest hiv
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.