Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kraków - 7 marca 2009 - "Magia - cała prawda"

edytowano luty 2009 w Ogólna
Termin: 7 marca 2009 r.
Miejsce: Kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Krakowie,
ul. Augustiańska 7

WSTĘP WOLNY!

---

MAGIA - CAŁA PRAWDA


8:30 â?? 9:10 Msza Święta.

9:10 â?? 9:25 Przedstawienie programu dnia.

9:25 â?? 9:40 Magia - cała prawda jako dzieło zawierzone Niepokalanemu Sercu Maryi - Maria Emanuela, misjonarka świecka z Jasnej Góry.

9:45 â?? 10:35 Magia w Biblii i nauczaniu Ojców Kościoła
â?? ks. Mariusz Terka, patrolog.

10:45 â?? 11:35 Magia i zniewolenie â?? ks. dr Andrzej Trojanowski, egzorcysta, współtwórca filmu "Egzorcyzmy Anneliese Michel".

11:45 â?? 12:10 Świadectwo Krzysztofa â?? byłego bioenergoterapeuty.

12:20 â?? 13:10 Wschodnie źródła magii â?? Siostra Michaela Pawlik, dominikanka, znawca hinduizmu.

13:10 â?? 14:30 Przerwa obiadowa.

14:30 â?? 16:20 Życie - Nawrócenie - ŻYCIE â?? świadectwo multimedialne Leszka Dokowicza, operatora filmowego.

16:30 â?? 17:30 Okultyzm i Harry Potter â?? o. dr Aleksander Posacki SJ, demonolog, przewodniczący Związku Egzorcystów Polskich.

17:40 â?? 18:25 Harry Potter - co potem? Co w zamian? â?? Małgorzata Nawrocka, autorka powieści antymagicznych "Anhar" i "Alhar syn Anhara".

18:35 â?? 19:05 Granica między chorobą psychiczną a zniewoleniem â?? dr Joanna Dziasek, psychiatra.

19:15 â?? 19:55 Odpowiedzi prelegentów na pytania.

20:00 â?? 21:00 Msza Święta połączona z indywidualnym Aktem Oddania Niepokalanemu Sercu Maryi.

Komentarz

  • Wreszcie Kraków!
  • :thumbup::thumbup::thumbup:
  • Czy my się coś uroiło, czy dobrze pamiętam, iż x. Posacki jest zwolennikiem Medjugorie?
  • Nie, (muszę stanąć w obronie x. Posackiego) z wiarygodnych źródeł wiem, że nie jest zwolennikiem Medjugorie. Jest w tej sprawie raczej przeciwnikiem.
  • [cite] Agnieszka63:[/cite]Nie, (muszę stanąć w obronie x. Posackiego) z wiarygodnych źródeł wiem, że nie jest zwolennikiem Medjugorie. Jest w tej sprawie raczej przeciwnikiem.
    To oddetchnąłem, może mi się coś pomyliło.
  • [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] Agnieszka63:[/cite]Nie, (muszę stanąć w obronie x. Posackiego) z wiarygodnych źródeł wiem, że nie jest zwolennikiem Medjugorie. Jest w tej sprawie raczej przeciwnikiem.
    To oddetchnąłem, może mi się coś pomyliło.

    Mpoże pomyliło Ci się z x.G. Amorthem
  • Posacki czy jest czy nie jest, jego prywatne zdanie w tej kwestii nie ma większego znaczenia przecież. I dobrze.

    P
  • Kto się z Was wybiera? Ja najprawodopodobniej dotrę na Augustiańską po południu, może się przy okazji zobaczymy "w realu"?
    pozdrawiam,
  • Małgorzata Nawrocka, autorka powieści antymagicznych "Anhar" i "Alhar syn Anhara".
    Nawet mam, dałem rede przeczytac Anhara, a na syna juz mi nie starczyło determinacji. Temat może i fajny ale talent pisarski nie jest mocną stroną książki, podobnie jak w Szkaplerzu wandejskim Haliny Popławskiej gdyby nie Lusia to bym się zastanawiał czy kobiety wogóle mogą spłodzic cos dobrego.
  • [cite] Taw:[/cite] czy kobiety wogóle mogą spłodzic cos dobrego.
    Alhara z Anharem?
  • Też chciałabym być około południa, tylko jak się rozpoznać?
  • Weźcie ze sobą czerwone róże ;) Albo stokrotki :bigsmile:
  • Albo każdy niech przyjdzie w moherowym berecie :rolling:
  • Niech się każdy szczerzy jak Mona na zdjęciu. Poznacie się po zębach :tooth:

    P
  • Lepsze będą jabłka.
    W końcu "po owocach ich poznacie" :bigsmile:
  • Jak się trafi twardsze to i zęby będą odpowiednie :tooth::tooth::tooth:
  • To ja już nie wiem, co mam wziąć ze sobą.
    Córka mi mówi, żebym poszła z nią. Jest bardzo charakterystyczna: ma 193cm wzrostu!
    Koszykarka! :cool:
  • Rośnie na Chwałę Bożą!
  • Osobiście postaram się być na godz. 10.45
    Będę z Jasiem (ma 10 lat i jest do mnie bardzo podobny) i Małgosią.
    Starsze córki też będą, ale one chodzą już swoimi drogami. Przyjdą spotkać się ze swoimi znajomymi: ks. Trojanowskim i L. Dokowiczem:cool:.

    Ciekawe czy kogoś spotkam i rozpoznam?:bigsmile:
  • Agnieszko 63 , całkiem dobrze wyglądasz. Kolejny przykład na to , że wielodzietność nam służy.:smile:
  • Utwierdziłam się, że spisek przeciwko człowiekowi trwa,

    szczególnie po wysłuchaniu świadectwa Leszka Dokowicza i obejrzeniu przygotowanych przez niego filmików.

    Polecam tę sesję informacyjną każdemu (wszystkie tematy poruszane są także stale na antenie Radia Maryja)
  • Szczerze polecam posłuchać świadectwo Leszka Dokowicza.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.