Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jakie jeansy?

Próbuję znaleźć coś dla siebie i mam wrażenie, że znowu jestem w PRL. Miał być kapitalizm i powszechna dostępność dóbr, a tymczasem są głównie towary, których  nie chce się kupować. Jakieś dziwne, zwężane i obcisłe, jak dla mniejszości seksualnych. Może ktoś powinien założyć jakąś szwalnię i zacząć szyć normalne spodnie?

Komentarz

  • W Niemczech jest firma gdzie szyją je na miarę, 50 euro za sztukę
  • hm,ze sztruksami chyba nie ma takiego kłopotu :)
  • Mój mąż wygląda zawsze jeansów w Lidlu - ponoć świetne. A w ogóle to polecam opuścić sieciòwki i wybrać się na a) bazar (chyba mieszkasz pod Warszawą, w Sulejowku w piątki przy dobrej pogodzie można kupić naprawdę dobrej jakości spodnie. b) do jakiegoś normalnego sklepu w mieście x prowadzonego przez panią Halinkę czy inna Krysię (znów Sulejówek- Kombatantów na wysokości PKP, na przeciwko apteki, Dworcowa na wysokości PKP sklep Volcano). W innych małych miejscowościach też są mile sklepiki ale za te moje lokalne ręczę.
  • Pioszo54 powiedział(a):
    hm,ze sztruksami chyba nie ma takiego kłopotu :)
    sztruksy to obciach, ble, z prl się kojarzy
  • edytowano kwiecień 2023
    Prayboy powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    hm,ze sztruksami chyba nie ma takiego kłopotu :)
    sztruksy to obciach, ble, z prl się kojarzy
    tylko sztruksy, od zawsze :)


  • Sztruksy są świetne, angielski szyk.
    Podziękowali 1Pioszo54
  • My też lubimy sztruks. 
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Levis albo lee ma różne kroje. Nie tylko te zwężenie.
  • Lidl ma rzeczywiście szersze męskie spodnie, ale większość to joggery, rozumiem że nie każdy może się czuć komfortowo w takim kroju ;) podbijam panią Halinkę alo którąś z wyłącznie jeansowych sieciówek. Big stary też mają szersze kroje i dobrać można również w pasie.
  • Kacha powiedział(a):
    Sztruksy są świetne, angielski szyk.
    Taki szyk jak Jaś Fasola
  • edytowano kwiecień 2023
    Prayboy powiedział(a):
    Kacha powiedział(a):
    Sztruksy są świetne, angielski szyk.
    Taki szyk jak Jaś Fasola
    za szykiem dżinsów stją westerny i reklamy Cameli,

    a za sztruksami, wyluzowany brytyjski dżentelmen
    :)
  • Mój mąż poleca Hugo Boss i Pierre Cardin. Nie są zwezane, drogowe ale nosi długo 
    Podziękowali 1DaddyPig
  • Sztruksy są cieplejsze i lepsze imho na zimno. Poza tym nie widziałem dziurawych tego typu spodni. Znaczy od nowości dziurawych
  • Hugo Bossa kiedyś też nosiłem całkiem długo, jak jest z obecną jakością nie wiem. Ostatnio przetestowałem Wranglera, bo ma linię klasycznych jeansów, ale przetarły się w niecałe pół roku. Jak na spodnie za cenę których można mieć nawet 5-10 par sieciówkowych (nie tak dawno w Carrefourze trafiłem takie po 40 zł), to tak słabo wyszło.

    A sztruksy też bardzo lubię. Nawet mam do nich marynarkę :)
  • Podobno w lumpeksach da się trafić na perełki. A sztruksy lubi moj tata, najczęściej kupowal na bazarkach :)
  • Volcano. Polska firma, klasyczne kroje dżinsow.
    Podziękowali 1DaddyPig
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.