Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

2/3 polskich katolików słucha Radia Maryja

2»

Komentarz

  • [cite] Lukasz:[/cite] słuchalność wzrośnie nawet wśród masonów...

    25 lutego, 21:40
    dr Stanisław Krajski
    "Masoneria polska 2009"
    Dzisiaj też dr Krajski w tv TRWAM o 18.15
  • A tak wogóle to Taw i Gregorius macie dziwne pojęcie o wolności.
    eee tam ja bym do Radio Maryja wpuścił wszystkich.
  • Pod warunkiem, że mają coś ciekawego do powiedzenia.
  • [cite] mona:[/cite]Pod warunkiem, że mają coś ciekawego do powiedzenia.
    .....i nie bał się wody święconej.
  • :crazy:
  • [cite] mona:[/cite]Małgorzata, Ty masz dużo synów to Cię obronią :wink:
    A tak wogóle to Taw i Gregorius macie dziwne pojęcie o wolności. Znaczy cenzurować w RM tych, którzy maja inne zdanie niż wy??? :shocked:
    Gdzie pisałem, że chciałbym cenzurować?
    Poglądy na temat gospodarki nie są dogmatem i każdy może mieć swoje.
    Jezus Chrystus był socjalistą czy kapitalistą?
  • Gdzie pisałem, że chciałbym cenzurować?

    Ja znam te numery... Dziwią się, że redaktor Michalkiewicz jeszcze żyje i odczuwają zgrozę jeśli ktoś ma inne poglądy :wink:
    [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] mona:[/cite]W RM czasem też słychać Michalkiewicza, a tego o socjalizm trudno podejrzewać...

    Dziwie się jak redaktor Michalkiewicz tam żyje, przecież on propaguje "szatański liberalizm" (to dykcja RM)


    Jezus Chrystus był socjalistą czy kapitalistą?


    A ja jestem socjalistką, czy kapitalistką?
  • Mona, widać, że Koledzy są niedouczeni - bo nie słuchają Radia Maryja!
  • odpowiedz, mi wyszło, że jestem coraz ładniejsza:cool::cool:
    znaczy , jak pomacham do jego samochodu, to się zatrzyma...................samochód:crazy:
    i wyskoczy Tawowa w glanach:wink::wink:
    --------------------------------------
    glany dawno nie używane
  • Znaczy mało socjalistów ma tym świecie :crazy:
  • Ale Ty kopiesz się z socjalistami czy z kapitalistkami (bo już się pogubiłam.... :wink:)
  • [cite] Malgorzata:[/cite]formy nie tracę, tylko figurę ..........:wink:
    Czyżby trzynaste?:heartbounce:
  • E no. Jeszcze się dwunaste nie urodziło, a już następne? :wink:
  • Pewnie bliźniaki :tongue:
  • [cite] Agnieszka63:
    Nie ciekawi Cię dlaczego Twoi bracia w wierze wychodząc z kościółka robią inaczej?

    nie ciekawi mnie, ja to wiem
  • [cite] Magda:[/cite]
    [cite] Agnieszka63:
    Nie ciekawi Cię dlaczego Twoi bracia w wierze wychodząc z kościółka robią inaczej?

    nie ciekawi mnie, ja to wiem
    Co robisz zatem, aby to zmienić?
  • A może trzeba omówić temat "Co drażni mój zmysł intelektualny gdy słucham Radia Z;RMF;..................wstaw inne dowolne i daj się ponieść wyobraźni.
  • To co mamy teraz włączyc i słuchac? Za co?
  • Ciekawa audycja ta o masonach teraz leci w Radyju.
  • [cite] Taw:[/cite]To co mamy teraz włączyc i słuchac? Za co?

    za karę
  • Agnieszko, jak to, co robię, zapraszam na katechezy neokatechumenalne.:smile:
  • TrAW...
    Lubię piwo
    Parkuję gdzie jest miejsce
    Nie słucham RM (a Pana Michalkiewicza wolę czytać u źródeł)
  • [cite] Grzesiek:[/cite]T
    Nie słucham RM (a Pana Michalkiewicza wolę czytać u <a href="http://www.michalkiewicz.pl/">źródeł</a>;)
    Tak czy siak na stronie Michalkiewicza są też felietony, które głosi w RM. Do tego w RM można usłyszeć go na własne uszy, ma ładny głos. :smile:
  • [cite] Magda:[/cite]Agnieszko, jak to, co robię, zapraszam na katechezy neokatechumenalne.:smile:
    W RM katechezy są dwa razy dziennie. Nie trzeba wychodzić z domu, wystarczy przekręcić gałkę w radiu. Nie ma różnicy czy ktoś mieszka w mieście (tylko tam jest neokatechumenat) czy na zapadłej wsi. :smile:
    O wiele szerszy zasięg ewangelizacji poprzez RM niż przez neokatechumenat:smile:, nawet nie co porównywać.
  • A teraz jest bardzo dobra audycja - o obronie godności człowieka w kontekście forsowania in vitro.
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Dawno temu, moj kolega zareklamowal mi RM jako najbardziej antysemicka rozglosnie. Sluchalem ile moglem, jakies osiem lat, aby uslyszec cos porzadnie nacjonalistycznego i co? i nic, nie doczekalem sie. Moze puszczali to o jakiejs nieludzkiej porze (4 rano?), nieregularnie i po zapowiedzi kolportowanej w waskim gronie "wtajemniczonych"? To tylko kundle z gazowni moga wyweszyc.

    T:bigsmile:

    Dziennik:"Radio Maryja szerzy atysemityzm"

    Rada Etyki Mediów karci Radio Maryja za "szerzenie antysemickich poglądów". Chodzi o niedawne wypowiedzi na antenie rozgłośni prof. Bogusława Wolniewicza. Mówił on o m.in. "nachalnym forsowaniu kultury żydowskiej i żydowskiego punktu widzenia". "Rada Etyki Mediów oświadcza, że przyzwalanie na wykorzystywanie wolności słowa do szerzenia jawnie antysemickich poglądów zawartych w wymienionym powyżej wystąpieniu oraz pozostawianie tego rodzaju wypowiedzi bez komentarza przez prowadzących audycję i zarząd stacji narusza podstawowe normy etyczne oraz obowiązujące w Polsce prawo" - czytamy w oświadeniu Rady.

    "Wzywamy Radio Maryja do dołożenia wszelkich starań celem niedopuszczania do tego rodzaju wydarzeń w przyszłości" - napisano w oświadczeniu.

    Rada Etyki Mediów nie ma żadnej możliwości ukarania Radia Maryja. Może tylko apelować o zmianę dotychczasowego postępowania lub o niezapraszania na antenę gości wygłaszających poglądy, które są uznawane za np. antysemickie.


    http://www.dziennik.pl/polityka/article330110/Radio_Maryja_szerzy_atysemityzm.html
  • Zupełnie jak w "przepisie na antysemitę" który niedawno zamieściłaś na forum (nie mogę znaleźć)...
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Antysemita, to wg pewnej, nowej definicji ten, kogo nie lubia Zydzi.
    Tak między innymi mówi prof. Norman Finkelstein, który jest Żydem i jednocześnie uczciwym człowiekiem.
  • Niezupełnie, ale dzięki za pamięć Werciu :winkkiss:

    A to już nie można być uczciwym Żydem?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.