Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

KULewy?

Byłem dziś na KUL i widzę że jak najbardziej.
Promocja lewactwa, feminizmu.
Słabo. Słyszałem o tym , czytałem ale dziś doświadczyłem. 
Podziękowali 2Klarcia zbyszek

Komentarz

  • kasa, misiu, kasa...

  • kazio
    6,8344,206
    τύραννος

    2:28 AM - 1 day ago#2781

    ta nieporadność Kaczyńskich - jak w sprawie dekomunizacji. Też mówili, ze tak, jak najbardziej, ale nie a jak, a po paru latach mówili, że to już za późno. Nigdy nie powiedzieli, że USA przyjechało w osobie Bush ojca i zakazało dekomunizacji. Jak Kaczyński w jakieś sprawie jest za ale co można zrobić, to znaczy, że ktoś z boku pilnuje.
    Dzisiaj przyszło info o wysokim wzroście gosp. w ubiegłym roku. Tytuł mówił "przegrzana gospodarka". Był na wyrost, bo wojna schłodziła gospodarkę bardzo poważnie, jednak myślę sobie, że zbyt wysoki wzrost zaowocowałby żądaniem z zewnątrz o jakieś kroki schładzające - podatki na przykład. Tak to sobie politycy starają się przewodzić między Scyllą światowej lichwy a Charybdą krajowych słusznych żądań.

    https://www.tapatalk.com/groups/pismejker/blaski-i-n-dze-unii-europejskiej-t8267-s2780.html#p248470
  • Pioszo, wklejasz jakieś dziwaczne wpisy z innego forum. Nawet nie wiadomo, jak się do tego odnieść. Wolałbym znać Twoje zdanie.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano kwiecień 2023
    DaddyPig powiedział(a):
    Pioszo, wklejasz jakieś dziwaczne wpisy z innego forum. Nawet nie wiadomo, jak się do tego odnieść. Wolałbym znać Twoje zdanie.
    to jest właśnie moje zdanie,
    wyrażone przez kogoś innego, więc trochę innymi słowami i na innych przykładach

    wytłuściłem w powyżczym cytacie, to, co jest istotą,

    i istotą całej naszej sytuacji,
    wszystkich lamentów nad upadkiem, w całym zachodnim świecie (i nie tylko)


  • I jaki jest związek światowej lichwy z sytuacją na KUL?
  • edytowano kwiecień 2023
    DaddyPig powiedział(a):
    I jaki jest związek światowej lichwy z sytuacją na KUL?
    Pioszo54 powiedział(a):
    kasa, misiu, kasa...

  • Możesz napisać, @Piszo, w jaki sposób tego doświadczyłeś?
  • natalnika powiedział(a):
    Możesz napisać, @Piszo, w jaki sposób tego doświadczyłeś?
    czego?
  • Tłumaczenie lichwą jest bardzo wygodne. Ale może lepiej by było zadać pytanie, czemu ci młodzi, którzy wybrali studia na KUL mają lewicowe przekonania? Co się nie udało w ich katolickim wychowaniu? Bo inaczej nasze dzieci będą takie same.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano kwiecień 2023
    kasa to bardzo silny motywator,
    popatrz, co się u nas stało z dzietnością po 1989;

    to nie wynikało z lewicowych przekonań młodych ludzi (PRL był, w porównaniu z dzisiejszą Polską, konserwatywny obyczajowo),
    tylko z pokus, jakie oferował nowy, lepszy, świat
  • natalnika powiedział(a):
    Możesz napisać, @Piszo, w jaki sposób tego doświadczyłeś?
    Nie on ale ja.
    Promocja feminizmu na olimpiadzie z retoryki.
  • Prayboy powiedział(a):
    natalnika powiedział(a):
    Możesz napisać, @Piszo, w jaki sposób tego doświadczyłeś?
    Nie on ale ja.
    Promocja feminizmu na olimpiadzie z retoryki.
    granty, prosta i łatwa kariera...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.