Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zamienniki na grilla

edytowano kwiecień 2023 w Kuchnia

Komentarz

  • u nas niet grilla od kilku lat
    jakoś tak się znudził
    ale kociołek obiecuję sobie kupić




  • Dla mnie najlepszy zamiennik grilla to talerz porządnej zupy.
    Podziękowali 1Klarcia
  • A my lubimy sobie pogrillować.
    Mięsa, warzywa, sery. 
    Ale lodów nie!  :D
    W najbliższą sobotę będę mieć imieniny, to zaczynamy sezon.
    A do tego napalimy w piecu chlebowym i upieczemy też dużo pizzy. Syn będzie mieć gości z okazji szesnastych urodzin.
    I żadnych zastępnikow.
    Ma być smaczne. 

    Podziękowali 2matka-Olka Klarcia
  • Nie jest nieodłącznym, ale na pewno częstym. 
    Ja lubię, nikogo nie namawiam. 
    Tak samo, jak nikogo nie namawiam na jedzenie tego, co akurat mi smakuje.

  • I zgadzam się, że obrazek promuje markę.
  • Jakby była kola, kola lekka oj kola zero, uważałabym tak samo.
  • Ja na grilla uwielbiam kiszkę ziemniaczana. Pierś z kurczaka zamiast boczku tez mi pasuje, a z piw pije tylko 0% lub 0% smakowe bo w większości nie lubię alkoholu.
  • Mi pierś z kurczaka nie pasuje w żaden sposób. No może z boczkiem by dało radę.  :D
    Podziękowali 1Pioszo54
  • @Skatarzyna Z boczkiem tez dobra ;) 
  • Z boczkiem wszystko jest dobre.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • paulaarose powiedział(a):
    Ja na grilla uwielbiam kiszkę ziemniaczana. Pierś z kurczaka zamiast boczku tez mi pasuje, a z piw pije tylko 0% lub 0% smakowe bo w większości nie lubię alkoholu.
    A skąd macie flak do kiszki ziemniaczanej?
  • Pierś na grilu to tylko w szaszlykach,  uwielbiam pieczarki i cukinię z grila, karkówkę w marynacie musztardowej, kiełbaski najlepsze to węgierskie z sokolowa (do tego dużo sałaty z musztarda i olejem) i  z piersi kurczaka od dobrowolskich ale delikatesy zamknęli i nigdzie w okolicy nie ma. Serek halumi albo oscypki pycha, ale banan z grila z cynamonem... bomba kaloryczna ale warta grzechu, lodów nikt nie griluje :D 
    Podziękowali 1paulaarose
  • @Klarcia Ja jadłam głównie u kogoś kiszkę, u siebie głównie była kiełbasa, kaszanka etc. Wiec niestety nie wiem
  • @Klarcia
    Ostatnio mąż kupił flaki w markecie budowlanym. Robiłam białe kiełbasy na święta. Cześć zamrozilam i też je będę grillować. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Można też kupić "jelita" w sklepach internetowych z produktami do wyrobów wędliniarskich. Natomiast ostatnio kupiłam w sklepie z nasionkami roślin. 
    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.