Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Patryk Jaki

Komentarz

  • a ja nie, bo jedynym ubocznym efektem działania komisji której przewodniczył było skazanie na areszt niewinnego Michała Sobańskiego, tym czasem prawdziwi winni mają się dobrze.
  • Akurat wtedy jego działania były torpedowane przez działaczy PO z HGW na czele.
    Podziękowali 1Klarcia
  • lubię bardzo :)
    Podziękowali 1Elf77
  • Również 
  • DaddyPig powiedział(a):
    Akurat wtedy jego działania były torpedowane przez działaczy PO z HGW na czele.
    Ale w efekcie działania tej komisji osadzono.Michala Sobańskiego, niewinnego człowieka. 
  • Patryk Jaki to taki typ polityka, który uważam za bardzo szkodliwy (bez względu na to, czy reprezentowałby prawicę czy lewicę) tzn. osoba z ogromnymi zaległościami w wiedzy i wykształceniu, jednak wygadana, bez pokory i chęci, by rzeczywiście poznawać tematy, którymi się zajmuje. Nienawidzę lipnych doktoratów, pozowanych zdjęć na ściankach książek, z których żadnej się nie przeczytało, pogardy dla nauki i inteligencji.


    Podziękowali 2kociara Ona64
  • @M_Monia

    Tak, za to że się zajmuje dzieckiem z ZD również bardzo szanuję, nie zmienia to jednak mojej opinii o nim jako polityku.
  • edytowano maj 2023
    W tym tweetcie są 2 zdjęcia Kamilka, przed i po.
    Mam syna w podobnym wieku.
  • @M_Monia właśnie chodzi mi m.in o to, że ZAWODOWO P. Jaki się zupełnie nie wysila, tylko pozuje. 
    Słyszałaś jego ostatnie przemówienie na konwencji Soli.. Suwerennej Polski, a la rozprawka maturzysty?
  • > Słyszałaś jego ostatnie przemówienie na konwencji Soli.. Suwerennej Polski,

    A po co mielibyśmy go słuchać?
  • To bardziej ciekawostka, jeżeli ktoś chce się pośmiać ;)
  • Chyba nie tylko on,jeśli wierzyć TT.
    Cała ekipa 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.