Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy zbieracie podpisy na Trzech Króli...

edytowano luty 2009 w Ogólna
U nas w diecezji trwa akcja zbierania podpisów za ustawowym przywróceniem dnia wolnego od pracy w Dzień Trzech Króli.
Akcję wsparł swoim autorytetem arcybiskup Dziwisz!!!!!!!!!!!!!!!!
:smile:
A jak w waszych diecezjach?

Komentarz

  • [cite] Agnieszka63:[/cite]
    A jak w waszych diecezjach?
    W mojej aktualnej już dawno jest wolne :wink:
  • No, Wam to dobrze!:wink:
  • [cite] Agnieszka63:[/cite]No, Wam to dobrze!:wink:
    Zgłaszam sprzeciw: szefem mej diecezji jest niejaki kontestator decyzji papieskich i chuligan liturgiczny kard. Sch??nborn (ponadto ów duchowny nie zgłaszał sprzeciwu gdy w muzeum diecezjalnym wisiały obsceniczne obrazy). Chętnie bym zamienił na innego.
  • To współczuję:sad:
  • A kto Wam kaze pracowac?
  • [cite] Taw:[/cite]A kto Wam kaze pracowac?
    Tak mówi mój wujek komunista...
  • Tak zadaje pytanie.
  • U nas podpisy były zbierane w ubiegłą niedzielę.

    Były jeszcze listy do podpisania o zmianie ustawy dot. in vitro.
    Trochę dziwne, bo bez żadnego tekstu, tyle tylko, że zmiana istniejącej ustawy. Na co?
    Na moje pytanie usłyszałam: "Na pewno na lepsze..."
    Właściwie nie wiadomo pod czym się podpisujesz...:sad:
  • [cite] Barbara:[/cite]

    Były jeszcze listy do podpisania o zmianie ustawy dot. in vitro.
    Trochę dziwne, bo bez żadnego tekstu, tyle tylko, że zmiana istniejącej ustawy. Na co?
    Na moje pytanie usłyszałam: "Na pewno na lepsze..."
    Właściwie nie wiadomo pod czym się podpisujesz...:sad:
    Chodzi chyba o zmiany w kodeksie karnym, aby in vitro było zakazane. W czwartek (26.lutego) w audycji w Radiu Maryja autorzy tej inicjatywy ustawodawczej wyjaśniali dlaczego lista z podpisami nie ma tytułu zrozumiałego dla przeciętnego człowieka.
    Generalnie wszystkiemu winien jest marszałek sejmu Bronisław Komorowski z PO, który robi wszystko, aby osłabić tę bardzo potrzebną i dobrą inicjatywę, która zakazywałaby w Polsce porocedury in vitro
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.