Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

21.37

Znowu. i tak minimum kilka razy w tygodniu, od kilkunastu lat.

Komentarz

  • Papież opiekuje się Tobą  :)
    Podziękowali 2Elf77 Nika76
  • No tak, w sumie jemu zawdzięczam nawrócenie
    Podziękowali 1Nika76
  • Ja tez często widzę te godzinę i nie wiem czy to przypadek czy nie
  • @Prayboy Mnie jeszcze prześladują godziny typu 19:19, 20:20…. Kiedyś w ciężkim momencie życia widziałam godziny takie jak 3 w nocy często…
  • To co innego. Pobudka po koszmarze diabelskim o 3 to kiedyś standard
    Co do innych godzin to już jest sugestia zwykła.
  • A może trzeba zmienić swoje życie bo ciągłe patrzenie na zegarek o tych samych godzinach świadczy o rutynie 
    Podziękowali 1Biznes Info
  • A jeśli chodzi o papieża, to przyznaje, że jedyna rzecz jaka pamietam jaką pamiętam za jego życia to jak z tatą oglądaliśmy telewizję i papież przemawiał, ale po jego śmierci byłam mu bardzo wdzięczna, gdy wróciłam do domu i mama mówi, że tata prawie zemdlał, ja w szoku, bo nigdy tak nie było i znalazłam jakąś modlitwę do JP2 i pomodlilam się z dużą ufnością do niego i do dzisiaj jest spokój. Wiekowo tata trochę cierpi, ale już bez takich akcji. @Prayboy
  • mnie pomogła taka recepta na odbudowę snu, tzn, po ok 1,5 roku jestem na dobrej drodze




  • Nie boję się takich rzeczy
  • to bez znaczenia, o 22.22 nic się  nie stało to zwykła numerologia
  • bez sensu, ja wierzę że Papież mi się przypomina, co to ma do jakichś godzin
  • Mnie to najbardziej prześladuje 7.50. W kontekście - do kroćset, znowu dzieci spóźnią się do szkoły.
  • Mnie przerażała kiedyś 3 w nocy, zwłaszcza gdy miałam jakieś dziwne incydenty, które minęły po wizycie u kapłana, który kiedyś posługiwał jako egzorcysta…
  • Też to miałem, i, rzadko już, ale miewam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.