Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • u nas jest taki starszy ksiądz emeryt, czasem posługuje w naszej parafii
    niesamowity człowiek, ponad 50 lat kapłaństwa
    już dwa razy słyszałam jak mówił o swoim powołaniu i że dla niego było bardzo ważne to, że od dziecka pod wpływem pytań dorosłych zastanawiał się nad tym kim ma być, zachęcał do pytania o to dzieci, żeby te pytania w nich kiełkowały.
    Podziękowali 3malagala zbyszek Kazio
  • Kim jest pani, która nam chce doradzać?

    Życiową misją Jowity jest uzbrajanie Polaków w niezbędne kompetencje cyfrowe. Dlatego założyła organizację, która współpracuje z wiodącymi amerykańskimi uczelniami takimi jak MIT, Harvard Business School czy Stanford, aby kształcić w zakresie nowych technologii. Digital University oferuje m.in. certyfikowane programy edukacyjne, takie jak Digital Transformation Expert, które pozwalają pracownikom uzupełniać kompetencje przyszłości, a także konferencje, takie jak Masters&Robots, na które przyjeżdżają do Polski najwybitniejsi światowi eksperci. Organizacja kształci również osoby wykluczone i pokrzywdzone w następujących obszarach: nowe technologie, bezpieczeństwo w Internecie, zawody przyszłości oraz ekologia.

    Jowita jest polską ambasadorką Singularity Group, najważniejszego edukacyjnego think tanku w Dolinie Krzemowej. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie biznesowe, pracując na kluczowych stanowiskach m.in. w Polkomtelu, PGE czy Deloitte.

    Za swoją działalność edukacyjną Jowita otrzymała wiele nagród i wyróżnień, w tym Digital Shapers, przyznawanych za znaczący wkład w rozwój gospodarki cyfrowej w Polsce. W ubiegłym roku Forbes Women uznał ją za jedną ze 100 najwybitniejszych kobiet biznesu, a Komisja Europejska przyznała jej tytuł Digital EU Ambassador.
  • No bardzo mądra pani
  • Same mówią.
    Właśnie ten, który odkąd nauczył się mówić twierdzi, że będzie księdzem oświadczył, że najlepiej papieżem.
    Podziękowali 1DaddyPig
  • Fajne jest zachęcanie dzieci fantazjowania i patrzenie jak kiełkują w nich marzenia, pomysły - niekoniecznie na tej zasadzie, że kilkulatek ma już faktycznie wybierać sobie zawód - ale właśnie pokazywaniu dzieciom, że mogą w przyszłości różne ciekawe rzeczy robić, że są w stanie wyznaczać sobie różne cele.
  • Nie pytam dzieci o to kim chcą zostać, bo sama mam problemy z tym,.żeby powiedzieć kim jestem. Za dużo funkcji, prac, papierów. 
    Za to moja córka mówi i to wiele - -chce organizować przyjęcia z wielkimi tortami, dekoracjami i jedzeniem (byłaby w tym dobra, zna się na tortach, jedzeniu i dekorowaniu), -chce robić takie wielkie witraże jak w Kościele. -trochę chce się bawić z dziećmi ale mogą być własne

  • "Dzieci z Bullerbyn" traktujemy jak obraz zdrowego dzieciństwa. No i dziewczynka narratorka wie, kim chce zostać - mamą.
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Kazio powiedział(a):
    "Dzieci z Bullerbyn" traktujemy jak obraz zdrowego dzieciństwa. No i dziewczynka narratorka wie, kim chce zostać - mamą.
    !
  • Mój 10 letni syn na pytanie:
    Kim chcesz zostać jak dorośniesz? Odpowiedział bardzo zdecydowanie:
    -Ja? ..Takim człowiekiem jak Tata!
  • Ja mam na stanie kucharza, budowniczego i zootechnika (na tą chwilę ;). Przecież to naturalne, że dzieci chcą być dorosłe ;)
  • Moje dziewczyny chca być-  jedna podróżniczką, druga mieszkać z przyjaciółka i hodować zwierzęta  :)
    Najlepsze jest to, że ja miałam dokładnie takie same plany w dzieciństwie  :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.