Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Życie rodzinne w mediach

Na marginesie wątku o tragicznie zmarłym Kamilu

1. Obejrzałam film pt "Goodnight Mister Tom". Dostępny na Youtube w języku angielskim, fajny do obejrzenia z nastolatkiem, VII klasa i wyżej. W temacie wychowania / zaniedbania/ patologii, a dobrze się kończy. Krzepiący.

2. Obserwuje wysyp na styl.fm albo polki.pl wysyp artykułów o bzdetach typu "Babcia nie chce zajmować się wnuczkiem" albo "Męczy mnie bycie mamą" albo "Nie rozumiem mojej matki" albo "Mój dziadek był księdzem". Generalnie w treści bzdety, wszyscy szalenie niezadowoleni. Taki klimat wokół życia rodzinnego. Wszystko frustruje, nic nie cieszy, nie można się z nikim dogadać.

Komentarz

  • W sumie jakbym się popatrzyła wstecz na swoje życie rodzinne, albo niektórych moich krewnych to w sumie sama oceniałbym to źle. Ale fakt faktem, ze w mediach czy w serialach modnymi tematami są zdrady, rodziny patchworkowe, kłótnie, rozwody, patologie. A mało kto ma odwagę pokazywać normalne, zdrowe, szczesliwe rodziny. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.