Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Potrzebna pomoc dla Piotra

Pozwolę sobie skopiować ze Wstawaków Szustakowych, żeby zwiększyć zasięg apelu.

Dane kontaktowe do Piotra Ślązaka: 
· mail - piter120@gmail.com
· komórka - 518 747 100 (tylko smsy)

Mam porażenie mózgowe czterokończynowe, od urodzenia, i moje napięcia są całkowicie niezależne ode mnie. Trzeba tylko trochę uważać, bo mogę niechcący kogoś uderzyć ręką. Nad nogami panuję lepiej niż nad rękoma, dlatego nauczyłem się pisać na komputerze - mogę wszystko obsługiwać nogą. Skończyłem nawet studia na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Informatyki.

Potrzebuję pomocy:
W tygodniu, od poniedziałku do piątku, potrzebuję pomocy w nakarmieniu mnie przy obiedzie oraz wieczorami przy takich czynnościach jak: nakarmienie, umycie zębów, twarzy, rąk, a także w przebraniu mnie w piżamę, następnie zdjęciu buta i skarpetki.
Natomiast w święta, sobotę i niedzielę potrzebuję pomocy: rano przy ubieraniu mnie, nakarmieniu, umyciu zębów, pod pachami albo wykąpaniu mnie. Dodatkowo podczas korzystania z ubikacji potrzebuję wtedy jakieś pół godziny. Tak samo, jak w tygodniu, również potrzebuję kogoś do pomocy przy obiedzie i wieczorem.
Potrzebuję jeszcze dodatkowej pomocy w dojechaniu i w powrocie z rehabilitacji we wtorki, środy i piątki (na ul. Domaniewską 50a) . W poniedziałki jeżdżę na basen do Anina i byłbym wdzięczny za pomoc w przebraniu mnie na basenie, poczekaniu na mnie i ubraniu mnie.

Gdyby ktoś miał również ochotę ze mną wyjść na spacer, pójść do kina/teatru, do pubu lub w niedzielę pójść ze mną do kościoła, to byłbym bardzo wdzięczny.

Mieszkam tuż przy skrzyżowaniu ul. Jana Pawła z ul. Anielewicza. 
Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc.

Podziękowali 1Prayboy

Komentarz

  • Kurcze, takie wpisy stawiają człowieka natychmiast do pionu. To tuż  koło mieszkania mojej mamy i mojej pracy, zobaczę co da się zrobić. Dziękuję za tą informację.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano maj 2023
    https://www.facebook.com/piotr.slazak
    Tu jego link do profilu. Może jakaś drużyna harcerska pomoże.
    Podziękowali 1Chaber
  • Pamiętam taki program w PRL w telewizji Niewidzialna Ręka, o pomaganiu. Uczył wrażliwości. 
    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.